2733
2739
نه از اول خودت حرفه ای بودی.صفرو هستی   ولی میمون بدی نبودی

من با حیوونی مثل تو کار دارم تو استادی  تو میمون بازی یا خر بازی😂

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
من با حیوونی مثل تو کار دارم تو استادی  تو میمون بازی یا خر بازی😂

@نی_نی_یار_پنج      

@نی_نی_یار_3    

لحن صحبتشون رو ببینین فقط 

دونه دونه به همه داره توهین میکنه 

تو اون یکی تاپیک که برگشت به همه گفت دریده وحشی 

به من میگه پیرزن در صورتی که من کاملا محترمانه دارم باهاش صحبت می‌کنم 

ممنون میشم رسیدگی کنین و برای بار سوم تعلیقش کنین 

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه از اول خودت حرفه ای بودی.صفرو هستی   ولی میمون بدی نبودی

@نی_نی_یار_پنج    

@نی_نی_یار_3   ایشون داره هعی توهین میکنه

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
2731
@نی_نی_یار_پنج     @نی_نی_یار_3   ایشون داره هعی توهین میکنه

صبح هم تذکر داشتین

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
من با حیوونی مثل تو کار دارم تو استادی  تو میمون بازی یا خر بازی😂

@نی_نی_یار_پنج   لطفا به ایشون رسیدگی کنید تو تمام تاپکیای دیگه ام توهین میکنه.و ما جواب توهینات خودشونو میدیم بازم بهش بر میخوره

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
صبح هم تذکر داشتین

سلام نی نی یار ایشون هی توهین میکنن کسی هم جواب توهینشو بده.چه با ادب حرف بزنه.با نهایت بی احترامی جواب میده

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
سلام نی نی یار ایشون هی توهین میکنن کسی هم جواب توهینشو بده.چه با ادب حرف بزنه.با نهایت بی احترامی ج ...

تعلیق شد عزیزم

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2738
اخه عقلت هنوز خیلی کوچیکه

معلومه ...😉 مدالو گرفتی😆

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
[QUOTE=223589470]داشتن دعوامیکردن و فحش میدادن بهم خیییلیییی حررفای ابروبر و ۱۸+ ای بود😐🥲[/خدا خود ...

خدارووشکر امدن و رفتن

اول از همه بگم ک اگه میلی تو تاپیکم ک بگی سرکاریه یا فیکه اصن نیا چون حوصله تهمت شنیدن ندارم و همچنین اعصاب  دوم هی نگو داری پز میدی چون عقده ای نیستم😃                    سوم میخوام داستان نامزد شدنمو ب طور خلاصه بگم😍😍         خب چطور یبگم ک همه چی یهویی شد😁😁😂داداش یکی از همکلاسیام توکلاس خصوصی زیر نظرم داشته  یروز ک ی پنجشنبه ای بود ۱۴۰۰/۱۰/۲۲بهم گفت خوشم اومده ازت😥هفته بعدش دوشنبه۱۴۰۰/۱۰/۲۷ زنگ زدن خونمون هولا😂😂بابامم با کلیی مخالفت و اینکه میگفت ۳۰ سالگی شوهرت میدم راضی شد بیان خواستگاری😂😂۱۴۰۰/۱۰/۳۰ پنجشنبه بود اومدن خواستگاری😄😄😅روز بعدش۱۴۰۰/۱۱/۱زنگ زدن جواب مثبت دادیم بهشون🤩😘۱۴۰۰/۱۱/۲داداشم ک گندی زد تو پی وی نامزدم ک حالا ولش  دوباره۱۴۰۰/۱۱/۲شبش نامزدم اینا خونمون شام دعوت بودن ک راجب مراسم نامزدی بزرگترا بحرفن خلاصه ک قراره بسلامتی۱۴۰۰/۱۱/۵ سه شنبه مراسم بگیریم واسه نامزدیموننن🤭🤭خب دیگه اگه بازم خبری شد بهتون میگم😂😂