2737
2739
😏😏به بعضیا ها هم باید گعت من حضرت سلیمان نیستم زبودن هر حیوانی رو بلد باشم😏😏

حرص نخور هانی شیرت خشک میشع    مشقات میمونه ها

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😏😏به بعضیا ها هم باید گعت من حضرت سلیمان نیستم زبودن هر حیوانی رو بلد باشم😏😏

چه قدر رو مخی تو دختر آخه 

تو اون یکی تاپیک نی نی یار رو تگ کردی گفتی این کاربر تو این تاپیک کلی بهم توهین کرد 

نشون بده ببینم توهینامو؟🤔

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
چه قدر رو مخی تو دختر آخه  تو اون یکی تاپیک نی نی یار رو تگ کردی گفتی این کاربر تو این تاپیک ک ...

په کلا رو مخه

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2731
حرص نخور هانی شیرت خشک میشع      مشقات میمونه ها

اه تو رقمی نیستی عشقم که من برات حرص بخورم🤣🤣

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
چه قدر رو مخی تو دختر آخه  تو اون یکی تاپیک نی نی یار رو تگ کردی گفتی این کاربر تو این تاپیک ک ...

تو صفحه های قبلی هست من وقت با ارزشمو هدر نمیدم برای کسایی بی ارزش

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
اه تو رقمی نیستی عشقم که من برات حرص بخورم🤣🤣

دقیقا من رقمم بالاس. با من حرف نزن از منشی وقت بگیر  البته منشی اول باید تکالیفتو نشون بدی  

@نی_نی_یار_3   استارتر اسم اکس اورده

یعنی چیییی مگه بچه اییی ممنوع نی اسم اکس چن سالته؟

این حقیقت هرگز عوض نمیشد ما به خودمان مربوطیم :))) من همونم که میرسم به هرچیزی که بخوام :)))                     جایی که عشق باشد معجزه هست :)))
2738
تو صفحه های قبلی هست من وقت با ارزشمو هدر نمیدم برای کسایی بی ارزش

به خاطر همین ۲۴ ساعته تو سایت خوابیدی؟ 

حرف الکی نزن خب؟ من هیچ جا توهین نکردم خودت هم خوب می‌دونی اینو و الا میرفتی پیدا میکردی صد تا اسکرین می‌گرفتی به همه عالم و آدم نشون می‌دادی😂 

آخه بچه جون تو اصلا جات تو نی نی سایت نیست امتحانا رو دادی راحت شدی ۲۴ ساعته تو سایتی 😂

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

[QUOTE=223589470]داشتن دعوامیکردن و فحش میدادن بهم خیییلیییی حررفای ابروبر و ۱۸+ ای بود😐🥲[/خدا خودش برسه به دادت  
شوخی کردم بابا نگران نباش چیز مهمی نبوده

فکرهای قشنگ شبانه ات را صرف آدم هایی نکن که حتی اهمیت نمیدهند فردا از خواب بلند میشوی یا نه!
به خاطر همین ۲۴ ساعته تو سایت خوابیدی؟  حرف الکی نزن خب؟ من هیچ جا توهین نکردم خودت هم خ ...

حالت خوبه انگار چیزی مصرف کردی 🤣🤣

دقیقا من رقمم بالاس. با من حرف نزن از منشی وقت بگیر   البته منشی اول باید تکالیفتو نشون بدی &n ...

چه خوب رقم هم از من یاد گرفتی بابا خانوم دکتر نکشیمون🤣🤣