2733
2734
@نی_نی_یار_3   استارتر اسم اکس اورده

ادم به عقلتون شک میکنه 😕😑

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه عزیزم منو انگار با فامیل هاتون اشتباه گرفتی شماها مواد فروش واهل دود  و دم هستید🤣🤣

نه ما فقط به اونایی ک مشق نمینویسن میفروشیم مثل تو  

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

دعوا نکنین بچه ها تا نی نی یار لطف کنه رسیدگی کنه متشکرم از نی نی یار 

@نی_نی_یار_پنج    

این حقیقت هرگز عوض نمیشد ما به خودمان مربوطیم :))) من همونم که میرسم به هرچیزی که بخوام :)))                     جایی که عشق باشد معجزه هست :)))
2728
نه ما فقط به اونایی ک مشق نمینویسن میفروشیم مثل تو    

من مشق هامو نمینویسم تو برو که یه خلافکار هستی وقتی که پلیس ببینه تا اخر عمر باید گوشه زندان اب خنک بخوری🤣🤣

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
خانم اجازه.. خانم اجازه... اومدی سایت بارداری که چی.. برو اول بزرگ شو بعد بیا ولی واسه عقلت فک کنم ی ...

به توچه مگه سایت مال پدرت هست

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
2740
من مشق هامو نمینویسم تو برو که یه خلافکار هستی وقتی که پلیس ببینه تا اخر عمر باید گوشه زندان اب خنک ...

اوکی تخیلی من.

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
@نی_نی_یار_پنج   خواهشا رسیدگی کنی سایتو  خراب کردن

خودت میای شخصی ما بهمون یاد میدی اینجوری بگیم تا نی نی یار عصبی بشه  🤣

به شما چه

گفتم که ادم شک میکنه به عقلتون 😂😁

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏