2733
2739
عنوان

نامزدم میگه اذیتم ازت

365 بازدید | 27 پست

میگه یه زن قوی الروح

قوی النفس

میخوام

همش میگه از لونه ات دربیا ، برو باشگاه (که دارم میرم)

الان چی‌بگم بهششششش؟ 

درسته حق داره

ولی بقیخ مگه چطورن اخه

من زبون ندارم همش ساکتم وگرنه بقیه ام مثل منن

انقدرم دارم تلاش میکنم که زبون ررببارم‌ ولی خب هنوز معذبم باهاش چون عقد نکردیم

.

بگو اولش چشم نداشتی منو انتخاب کردب😐

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چه چیزها توقع الکی ..خوب هرکس یه شخصیت و ویژگی دارد نمیشه که به خاطر بقیه خودت عوض کنی .؟

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738

قوی النفس و قوی الروح یعنی چی!

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹

چرا معذبی عزیزم.؟ اون شوهرته باید پیش راحت باشی سرعمر قرار چندین سال باهاش زندگی کنی. 

عزیزم لطفا تاییپیک اخرمو. ببین و راهنماییم کن ممنونم ازت یه دنیا.ـ

خدایی که به شدت کافیست😍... 

خودت باش عزیزم وگرنه تا آخر عمر باید نقش بازی کنی،از اول خودت رو ملزم نکن دستورات آقا. و اجرا کنی قوی بودن خوبه ولی در صورتی که خودت بخوای نه اینکه کسی مجبورت کنه

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩