2737
2739
عنوان

نامزدم میگه اذیتم ازت

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 27 پست

از الان ضعیف باشی تا اخر میزنه تو سرت 

حکایت خود من 

از الان بگو من همینم 

به وقتش فعالم تو جامعه با وقتش سکوت میکنم 

بگو من شخصیتم اینه و خودم خودمو قبول دارم اگه مناسب تو نیست دیر نشده

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
خودت باش عزیزم وگرنه تا آخر عمر باید نقش بازی کنی،از اول خودت رو ملزم نکن دستورات آقا. و اجرا کنی قو ...

من خودمم میخوام

ولی این داره رک مبگه پرامرژی باش و اینا

الان چی بهش بگم هنوز پیامشو سین نزدم

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دوست دارم با شوهرم بی روح و سرد باشیم ولی اون دوست داره همیشه شاد باشمو انگیزه بگیره اما من اینو ...

تو‌ اولین کسی هستی که میگی دلم میخواد با شوهرم سرد و بی روح باشیم .......خب پس چرا باهاش ازدواج کردی ؟

درسته این زندگی اون چیزی نیست که من میخواستم ولی تلاش میکنم تا شرایط را بهتر کنم 

خودت گفتی وقتی نوجوان بودی اتفاقی باعث شد گوشه گیر بشی

شاید الان اون اتفاق برات بی اهمیت باشه اما تاثیری که روی تو گذاشته خودتم میرنجونه،حتی اگه به ظاهر فراموش کرده باشی بازم ازون نشات میگیره ساکت بودنت

پیش روانشناس میری فک کنم،اول اون موضوع رو با خودت حل کن،بعد که کاملا اوکی شد یواش یواش از لاکت میای بیرون

●•°در نهایت زندگی میرقصه به سازِ من.... ♡🌱🤌🏼🧡

بگو منم یه نامزد قوی الشعور

قوی الچشم

میخواستم

که منو اگه اینجوری دیده و پسندیده بفهمه که من اینم. راستی تو همونی نیستی که نامزدت مریض شده بود؟؟؟ بهش بگو قوی الجسم هم باید باشی آقای ضعیف بی جون 😕😒🚶🏻‍♀️

خودت گفتی وقتی نوجوان بودی اتفاقی باعث شد گوشه گیر بشی شاید الان اون اتفاق برات بی اهمیت باشه اما ت ...

♥️♥️😞

درسته‌‌‌...

همون اتفاق باعث شد خیلی ساکت و گوشه گیر بشم

حالا نمبدونم چه جوابی بهش بدم

که سرد نشه ازم ، نه هم پررو بشه

یعنی غرور خودمم حفظ بشه..

.
2740
تو‌ اولین کسی هستی که میگی دلم میخواد با شوهرم سرد و بی روح باشیم .......خب پس چرا باهاش ازدواج کردی ...

چون وقتی دوسش دارم میخوام فقط شوهر من باشه و این حسه بدیه،اون پسر کسی دیگه برادر کسی دیگه و دایی و عمو کسی دیگه است و من متوقعم که فقط مال من باشه پس اگه من بهش حسی نداشته باشم خیلی بهتره برای جفتمون گلم چون من فقط اونو برای خودم میخوام

اونم میگه همین‌کارا رو انجام بده..

خب انجام بده ولی نه واسه اون

واسه خودت

بگو من همینم هر زمان مناسب بدونم میرم تو جامعه و لازم بدونم تو خونه امم...

در مقابل حرفای یه مرد از الان قوی باش و ضعف نشون نده

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
♥️♥️😞 درسته‌‌‌... همون اتفاق باعث شد خیلی ساکت و گوشه گیر بشم حالا نمبدونم چه جوابی بهش بدم که ...

اگه آدمیه که میشه باهاش صحبت کرد،بهش توضیح بده که قبلا اینجوری نبودی و علتشو اگه گفتنیه بگو 

و بگو خودمم نمیخوام ساکت باشم و دوس دارم برگردم به روحیه ی قبلم،اما بهم باید فرصت بدی و خودتم کمکم کنی

●•°در نهایت زندگی میرقصه به سازِ من.... ♡🌱🤌🏼🧡