2737
2734
نیازی به پول یا خونه ی اون ندارم فقط نگران بچه هام هستم درسته پسر بچه ان ولی کوچیکن یه کم که بزرگتر ...

اگه بفکر درست کردن نیستی پس چرا هنوز باهاش رابطه داری؟ 

تو نی نی سایت دلم برای شما خیلی سوخت. شوهرت خیلی پست و نامرده. تا این حد جلو رفته طرف عقدشم کرده

مهریه رو ببخشی بچه هاتو بهت میده. 

هنوزم میگم شما خیلی ساده ای. نمیخوای قبول کنی زن دیگه شبیخون زده به زندگیت و الان حداقل مواظب منافع مالی بچه هات باشی! 

باور کن از اون زن بچه دیگه بیاره، مهر بچه های شما، تو دلش کمتر میشه. من زیاد دیدم مردهایی که بچه های زن اولشونو ول کردن چسبیدن به بچه های زن دومشون

اگه دست دست نمیکردی کار به اینحا نمیرسید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شغلش یه جوریه که هر چند شب یه بار میاد میاد خونه

احتمالا نظامی و ایناست درسته؟ چطور خرج دوتا خونه رو میده؟ کم کم مخارج خودتو بچه هارو بیشتر کن زیاد خوش نگذره بهش

ولی بازم میگم اگه قصدت طلاق باشه، زودتر جدا بشی به نفع خودته. 

احتمالا نظامی و ایناست درسته؟ چطور خرج دوتا خونه رو میده؟ کم کم مخارج خودتو بچه هارو بیشتر کن زیاد خ ...

نه نظامی نیست ولی وضعش خوبه حتی خرج زنداداشش که دوتا بچه داره و شوهرش فوت کرده هم میده

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
2742
احتمالا نظامی و ایناست درسته؟ چطور خرج دوتا خونه رو میده؟ کم کم مخارج خودتو بچه هارو بیشتر کن زیاد خ ...

اصلا اهل خسیس بازی نیس خودش وادارم میکنه که واسه خودمو بچه ها خرید کنم جدیدا هم نیخواد کل اثاث خونه رو عوض کنه

عزیزم خیلی ساده بودی. هنوزم هستی خیلی دلم سوخت برات بخدا😢

خیلی روزای سختی رو گذروندم و میگذرونم خیلی فکر کردم شرایط طوریه که هیچ کاری نمیشه کرد

با اینکه اصلا تو خونه اش بهم سخت نمیگیره هیچ اخلاق بدی نداره ابراز علاقه هم میکنه وقتم میزاره برام 

ولی دیگه هیچ جایی تو دلم نداره از حرف زدنش نگاه کردنش کنارش خوابیدن حالم بهم میخوره فقط میخوام بخاطر بچه هام تا یه جایی تحمل کنم تا وقت رفتنم برسه بقیه اش که چی میشه دیگه واسم مهم نیس

2740
اگه بفکر درست کردن نیستی پس چرا هنوز باهاش رابطه داری؟  تو نی نی سایت دلم برای شما خیلی سوخت. ...

نه اون به هیچ وجه بچه ها رو بهم نمیده مطمئنم میتونه صدتا از این مهریه ها رو یه جا بده

سعی کن خودتو مشغول چیزای دیگه کنی. تادبهش فکر نکنی

نمیدونم کارم درسته یا نه 

از خدا دلگیرم که چرا سرنوشت منو اینجوری رقم زد که هر لحظه زجر بکشم

خیلی روزای سختی رو گذروندم و میگذرونم خیلی فکر کردم شرایط طوریه که هیچ کاری نمیشه کرد با اینکه اصلا ...

چە دلی داری تو خواهر والا من بودم خفش میکردم محبت و وقت گزاشتنش بخوره تو سرش عوضی کثافت

چه جوری فهمیدی زن گرفته ؟

اصلا اهل خسیس بازی نیس خودش وادارم میکنه که واسه خودمو بچه ها خرید کنم جدیدا هم نیخواد کل اثاث خونه ...

حق با سونیاست خرجتو زیاد کن 

بهتر که خسیس نیست به هر بهانه ای ازش پول بگیر و پولاتو جمع کن دلت براش نسوزه،، تو ازش نگیری میره خرج اون عفریته میکنه 

خدا از رو زمین برشون داره یعنی اون میمون میدونست زن و بچه داره بازم زنش شده 

چە دلی داری تو خواهر والا من بودم خفش میکردم محبت و وقت گزاشتنش بخوره تو سرش عوضی کثافت چه جوری فهم ...

یه بار که تنها رفته بودم دکتر از لیست بیمه اش فهمیدم اسمش تو لیست بود

[QUOTE=223572895]حق با سونیاست خرجتو زیاد کن  بهتر که خسیس نیست به هر بهانه ای ازش پول بگیر و پولاتو جمع کن آره میدونه بعضی وقتا که تلفنی حرف میزنن میشنوم مثلا میگه خونه ام یا میگه بردیا رو بردم آرایشگاه(پسرمه)

2706