2733
2734

فامیل های شوهرم همه ازش بدشون میاد زن اولش رو خیلی اذیت کرد تازه دخترخاله ش هم هست..الانم زن اول طلاق نداده ی جای پرت براش خونه گرفته زن دومم برده بالا شهر...همه ازش بدشون میاد پدر مادرشم با کسی رفت و آمد نمیکنن در حق زن اولش بد داره میکنه

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هامو به کی بسپارم نمیتونم دوریشونو تحمل کنم😔😔بخاطر این به روی شوهرم نیوردم که روش باز نشه نیار ...

چجوری فهمیدی؟؟ شب ها مگ خونه نمیاد؟؟ چ دلی داری تو دختر

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2728
اگه نمیخوای جدا بشی به روش نیار چون بدتر میشه

تو مامانی هستی ک‌با پسرت زندگی می‌کنی 

همه چیز اوکی هست؟؟

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
بچه هامو به کی بسپارم نمیتونم دوریشونو تحمل کنم😔😔بخاطر این به روی شوهرم نیوردم که روش باز نشه نیار ...

شوهرت ملک و املاکی نداره؟یواشکی مهریه تو بذار اجرا

خودش بچه هاتو میده. مطمئن باش اون زن نمیاد بچه هوی تورو نگه داره

چقد ساده ای

معلومه ترسو هستی و فکر کردی مثل کبک سرتو تو برف کنی؛ شوهرت خودش پشیمون میشه

اگه تو این سالها پولی جمع کردب با شوهرت، حداقل نذار پشتوانه بچه هات و رن ریگه بیا بخوره. اونم حتما چنتا ارث خور پس میندازه 

معلومه بساز و آروم بودی که شوهرت این غلطو کرده. مخارجتو زیاد میکردی غلط اضافه نمیکرد😑

بله عزیزم خوبیم خداروشکر

شکر 

♥️

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2740
اتفاقا راه درستی در پیش گرفته حتما شرایط جدایی نداره

راه درست؟! یکی دو سال دیگه بچه ها بزدگ شدن خود شوهرش میندازدش بیرون

اونم خسته میشه از پنهانکاری و زن دومشو میاره تو فامیل. بچه های هووش ادعای ارث و پول و.. میکنن

اونوقتع که بازم دیر شده براش

شوهرت ملک و املاکی نداره؟یواشکی مهریه تو بذار اجرا خودش بچه هاتو میده. مطمئن باش اون زن نمیاد بچه ه ...

نیازی به پول یا خونه ی اون ندارم فقط نگران بچه هام هستم درسته پسر بچه ان ولی کوچیکن یه کم که بزرگتر بشن و بتونن گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون درخواست طلاق میدم خیالم از بابت حس پدر بودنش راحته چون همیشه تو هر شرایطی حامی بچه هاشه و یه تار موشونو به دنیا نمیده

نگران بعد از طلاق خودم نیستم چون پدر و مادرم ازم حمایت میکنن من فکرامو کردم نمیخوام الکی داد و قال کنم چون با این کار فقط همه چی رو میشه و دیگه همین یه ذره احترامم از بین میره به فکر درست کردن رابطه هم نیستم دیگه خیلی وقته از ذهن و قلبم حذفش کردم 

فقط افسوس عمری که به پاش گذاشتمو میخورم و واسه خودم متاسفم

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
شوهرت ملک و املاکی نداره؟یواشکی مهریه تو بذار اجرا خودش بچه هاتو میده. مطمئن باش اون زن نمیاد بچه ه ...

اره متاسفانه همیشه به فکر جیبش بودم میگفتم کم خرج کنم جمع کنم خونه بخریم😔

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید برای حاجت روا شدنم 🙏🥺😔

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2706