2733
2739

ببنید من حاضرم هر کار کنم که طرف از من راضی باشه حتی کاری ک ب ضرر خودم باشه توجهش به من باشه خودمو خیلی نیازمند محبتش میدونم انگار محبتش باعث میشه من زنده بمونم بعد اگر ب ی نفر دیگ توجه کنه من از حسادت میترکم 

به نظرتون عشق این جوریه؟ آیا شما و شوهراشون این احساس رو بهم دارید؟ آیا میشه ی آدم همینجوری عاشق من باشه یا نه نمیشه 😑😑😑

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این عشق نیست  وابستگی محضه

رفتم دکتر گفت شخصیت وابسته داری

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2738

نه ادم اول باید عاشق خودش باشه تا بتونه ادمای دیگه رو دوصت داشته باشه 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
مهر طلبی خواستگار منم همینه خستم کرده

خیلی خوبه ک ی آدم اینجوری دوستت داشته باشه اما من هیچ وقت از این شانس ها نداشتم

نه این عشق نیست

شما مهر طلبی

اتفاقا عشق یعنی من با حفظ حریم و شخصیت خودم برای راحتی طرف مقابلم تلاش کنم، از خوشحالیش خوشحال بشم و بالعکس، تا جایی که شخصیت و فردیت خودم حفظ بشه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706