2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم موندم .... دو تا معلم دان یه مستخدم یه مدیر نمیدونم چیکار کنم چی ببرم اصن

واای منم مشکلم همینه

سه تا مربی هستن

یک مستخدم

یک خانم که صبح ها بچه هارو تحویل میگیره نمی‌دونم چکاره هست اونجا

یکیم مدیر مهد

2740

بله ما جمعا کادو گرفتیم.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
واای منم مشکلم همینه سه تا مربی هستن یک مستخدم یک خانم که صبح ها بچه هارو تحویل میگیره نمی‌دونم چ ...

اره بعد اینکه اگه برا معلم ببرم دوباره برا مستخدم ناراحت میشم چون اون همش دنبال پسرمه بهش غدا میده و اینا

با مادرای مهد مگه در ارتباط هستید؟ من صبح دخترم رو میبرم تحویل میدم عصر میرم تحویل میگیرم هیچ کسی ر ...

بله گروه داریم.و کارت هدیه گرفتیم

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

از اونجایی ک مادر بنده موسس چن مهد بودن و هم سن من سابقه

هر سال برای خودش و اون‌مربی ی هدیه هرچند ناچیز میاوردن

مثلا یادمه پارسال فک کنم دوتا قاب معلم عزیزم یکی برا مامانم یکی برا مربیشون دادن

و خب جمعا روهم ۵۰ تومنم نمیشد

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
2706