2737
2734
عنوان

یه سوال دارم به نظرتون عشق اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 18 پست

چی بگم اینطوری راه سو استفاده رو برای طرف باز میکنی. ینی حتی اگ ادم خوبی هم باشه ناخوادگاه طرفت تبدیل میشه ب ادم سو استفاده گر وقتی میبینه میتونه کنترلت کنه احساساتتو خوب کنه یا بهم بریزه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
چی بگم اینطوری راه سو استفاده رو برای طرف باز میکنی. ینی حتی اگ ادم خوبی هم باشه ناخوادگاه طرفت تبدی ...

دقیقا از این سو استفاده میکنه برای هر کاری میگه اگ نکنی ولت میکنم نقطه ضعف هامو میدونه چ جوری مجبورم کنه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا از این سو استفاده میکنه برای هر کاری میگه اگ نکنی ولت میکنم نقطه ضعف هامو میدونه چ جوری مجبورم ...

این رفتار شما ی انسان خوب هم ک تو رابطه باهاتون باشه سواستفاده گر میکنه دیگ چ برسه ب کسی ک خودشم یکم لذت ببره از کنترل گری . عزیزم اروم اروم ب فکر پیشرفت الگوهای رفتاریت باش

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
خیلی خوبه ک ی آدم اینجوری دوستت داشته باشه اما من هیچ وقت از این شانس ها نداشتم

خسته کننده اس

ادما دنبال ادمای قوی و ارزشمند هستن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2728