2733
2734
شوهرت مجبورت کرد خرج کنی یا خودت نشستی حساب کتاب کردی این برنامه ریختی برا خرج کردن؟؟؟؟

اون گفت 

اگه نگه ام من میدونم من باید بگیرم دیگه خودش نمیتونه بگیره که 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون گفت  اگه نگه ام من میدونم من باید بگیرم دیگه خودش نمیتونه بگیره که

دندون تیز کرده میگه آخ جون زنم حقوق میگیره دیگ خوشبحالم 

ببین اون بالا راهنماییت کردم چیکار کنی

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
خداروشکر ک بیمس باز خیلی خوبه  اخلاقش بات خوبه می ارزه ک داری خرجش میکنی؟

بالاخره هر آدمی یه عیب و ایرادی داره 

خوبه بد نیس 

ببین شوهرت قطعا سواد نداره راحت میتونی گولش بزنی  ماهانه یه مقدار از حقوقت پس انداز کن وام برد ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
حرفت کاملا درسته اما استارتر تازه اولین حقوقشه 

اره ولی از این به بعد باید حواسش جمع کنه شوهرش از همین الان بد عادت نشه به خودش میاد میبینن نصف عمرش داره خرج خونه میده هزار تومنم ته جیبش نیست اختیار جوراب خرییدنشم میفته دست شوهرش

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
عزیزم جوااب خودتو دادی اگه ناراحتی واسه مخارج شما دونگ خودتو بده،شوهرت دونگ خودشو. ولی خب دیگه نمی ...

نه اینجوری ام دوست ندارم 

فقط میگم کاش وضع شوهرم بهتر بود همین 😢

ببین شوهرت قطعا سواد نداره راحت میتونی گولش بزنی  ماهانه یه مقدار از حقوقت پس انداز کن وام برد ...

قطعا سواد نداره ؟! چه مطمئنید شما🤦

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
بالاخره هر آدمی یه عیب و ایرادی داره  خوبه بد نیس

خب وقتی خوبه و راضی هستی چ ایرادی داره ک خرج کنی یمدت پس زنو شوهری برا چیه اینکه میگن تو یختیا کنارعم باشیم برا چیه ...شما ازروز اول شغل شوهرتو میدونستی باهاش ازدواج کردی الان که نباید جا بزنی نگو دوستام فلانن مگه همه زندگیاشون شبیه همه اونا شاید شوهراشون دارن شوهر شما نداره اما شاید شوهر شما مرد خیلی خوبی باشه بهش کمک کن نم نم باهم بسازین زندگیتونو جفتتون ک بیمه میشین .الان زمانیکه ک باید محبتتو بهش نشون بدی ن ابنکه بگی چرا من خرج کنم 

کلاه چی ؟؟؟؟ یه زن پشتوانه میخواد اینو همیشه یادت بمونه دنیا رو ی چرخ نمیچرخه

بله کسی هم مخالف این حرف نیست

منتها چون بی سواده میتونی راحت گولش بزنی یعنی چی

خب درست بگه یه بخشی رو میخوام برای خودم پس انداز کنم

گول زدن تو زندگی مشترک؟ اگه همینو یه آقا میگفت اکی بود؟ 

بعدم مگه مردها پشتوانه نمی‌خوان؟ کمن مگه زنهایی که یهو میرن مهریه اجرا میذارن و زندگی یه مرد رو از اینور به اونور میکنن؟ 

خب پس اونام بگن این همه کار میکنم صبح تا شب چرا همه رو بریزم پای زن و بچه

یه بخشی برای خودم پس انداز کنم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706