2737
2739
وضع مالی همسرتون از اولش همینجور بود و همینجور پذیرفتین؟ به نظرم زندگی مشترک یعنی همین که به هم کمک ...

آره از اولم وضع مالی خیلی خوبی نداشت 

ولی انقد گرونی شد خیلی عقب افتاد 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
گفتم دیگه  به سختییییی  هی از این قرض کن از اون قرض کن  اصلا افتضاح بود وضعمون&nbs ...

پس به جای این حرفا بگو الهی شکر

خدایا ممنونم از اینکه من بعد دستمون جلوی کسی دراز نمیشه

حالا تا یه مدت چاله چوله های اون ایام بی پولی رو طول میکشه تا پر کنید

اگر همین پولم نبود نه تنها نمیتونستی برای خودت خرج کنی، باید به این و اون هم برای واجبات زندگی رو میزدید

مدیر باشی بعد یه مدت میتونی کم کم برای خودت هم پس انداز کنی

خدا بهت نعمت داده، قدر دان باش نه ناسپاس

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
موفق باشی چقدر زمای شاغلو دوس دارم . شوهرت نمیتونه بره ی جای دیگه کار کنه بیمشم کنن خیلی جاها هس ک ...

بیمه هست 

حقوقش با اضافه کار 4 تومن 🙁

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
2740
آره از اولم وضع مالی خیلی خوبی نداشت  ولی انقد گرونی شد خیلی عقب افتاد

کمکش کن اوضاعش خوب بشه.

باور کن اینجور حال خودتم بهتر میشه.

مگه آدم با خودش چی از این دنیا می‌بره که غصه پول رو بخوره.

همسرت و روابطتون جزی از زندگیته. تو هم براش تلاش کن.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
آره از اولم وضع مالی خیلی خوبی نداشت  ولی انقد گرونی شد خیلی عقب افتاد

ببین شوهرت قطعا سواد نداره راحت میتونی گولش بزنی 

ماهانه یه مقدار از حقوقت پس انداز کن وام بردار با اون پس انداز قسطاش بده چیزی بخر به این خودت 

اگه گفت چرا حقوقت کمتره بگو مبخوان بیمه برامون رد کنن و این حرفا از حقوق کم میکنن  

اگه حقوقت بیشتر شد اصلا بهش نگو

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
ببین شوهرت قطعا سواد نداره راحت میتونی گولش بزنی  ماهانه یه مقدار از حقوقت پس انداز کن وام برد ...

زندگیه مشترکه ها مگه اومدن سر همو کلاه بزارن برن 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑

عزیزم حالا اولین حقوقته ها😶به این فکر ون شوهرت پدرت این همه مدت چه طور حقوقشونو بی منت برای خانوادشون و شما خرج می کردن چقد دلشون بزرگ بود❤من از مسایل اقتصادی زیاد سر در نمیارم ولی مطمئنم ادم با برنامه ریزی و قناعت همه کاری می کنه

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  
نمیشه که ندم  من اینجا باشم بره از غریبه پول قرض کنه؟

عزیزم جوااب خودتو دادی

اگه ناراحتی واسه مخارج شما دونگ خودتو بده،شوهرت دونگ خودشو.

ولی خب دیگه نمیشه گفت زندگی مشترک

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  
2706