2737
2739
گفته کارگره

الان با این وضعیت فوق لیسانس هم دیدم که کارگری میکنه 

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
نه اینجوری ام دوست ندارم  فقط میگم کاش وضع شوهرم بهتر بود همین 😢

حالاکه نیست

با این کاش کاش کردن‌ها فقط لذت حال رو از خودت میگیری

از لحظه های زندگیت از دری که خدا به روتون باز کرده لذت ببرید

با ای کاش کردن هیچی تغییر نمیکنه 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالاکه نیست با این کاش کاش کردن‌ها فقط لذت حال رو از خودت میگیری از لحظه های زندگیت از دری که خدا ...

دقیقا امروز انقد فکر و خیال کردم اصلا خوشحال نبودم 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
بله کسی هم مخالف این حرف نیست منتها چون بی سواده میتونی راحت گولش بزنی یعنی چی خب درست بگه یه بخشی ...

همین مرد فردا روزی رفت خونه خرید با حقوق زنش زد به اسم خودش چی 

ماشین خرید زد به اسم خودش چی 

البته ک فداکاری یه زن تو زندگی بیشتره چون زایمان میکنه از بدنش و عمرش و سلامتیش مایه میذاره تا بچه برای اون آقا بیاره که حتی فامیل پدرش بگیره و هیچ اختیاری از بچه خودش نداشته باشه

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2731
همین مرد فردا روزی رفت خونه خرید با حقوق زنش زد به اسم خودش چی  ماشین خرید زد به اسم خودش چی&n ...

خب ما هم نمیگیم برای خودش پس انداز نکنه، بله آدم از آینده ش خبر نداره

منتها این طرز فکر زننده ست که چون بی سواده من برم گولش بزنم

زشته، آدم با همسر خودش این کار رو نمیکنه

از نظر من این خیانته

همون مرد بی سواد همراهی کرده ایشون معلم بشه حالا حقوق بگیره 

درست بگه میخوام یه بخشی از حقوق م رو پس انداز کنم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2740
خب ما هم نمیگیم برای خودش پس انداز نکنه، بله آدم از آینده ش خبر نداره منتها این طرز فکر زننده ست که ...

اگه قبول نکرد چی 

شایدم بذاره پس انداز کنه بعد یه مدت میگه پولات بده من زمین یا ماشین بخرم بعدم میزنه به اسم خودش میگه من و تو نداریم 

انگار جنس مرد رو نشناختی؟؟؟!!!

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
سلام اسی از رشتت راضی هسی؟میتونی بگی حقوقتو؟ ببخشید ب موضوعت ربط نداش

آره عزیزم راضی ام 

حقوق 2 و خورده ای دريافته

این ماه زیاد بود چون چند ماهو باهم دادن 

آره عزیزم راضی ام  حقوق 2 و خورده ای دريافته این ماه زیاد بود چون چند ماهو باهم دادن

موفق باشی خداروشکر

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
اگه قبول نکرد چی  شایدم بذاره پس انداز کنه بعد یه مدت میگه پولات بده من زمین یا ماشین بخرم بعد ...

عزیزم من خودم بچه طلاقم، هم مرد بد دیدم هم خوب

منتها دلیل نمیشه چون برخی از مردها بد بودن و هستن پس من خانم شروع کننده اختلاف تو زندگیم باشم

مگه زن بد کم داریم؟ 

اگه آدم کارش به اونجا بکشه دور از جون بی دست وپا که نیست

اجازه نمیده و تمام، شمشیر که زیر گلوش نمی‌ذارن کارتش رو بگیرن

در هر صورت این حرف که بگم چون همسرم بی سواده گولش بزنم بسیار بسیار بسیار زشته

باز هم میگم من مخالف پس انداز کردن خانم نیستم 

با این طرز فکر و این راهکار مخالفم

عزیزم من خودم بچه طلاقم، هم مرد بد دیدم هم خوب منتها دلیل نمیشه چون برخی از مردها بد بودن و هستن پس ...

گول زدن که نه 

ولی خودمم باید یه پس انداز مخفی داشته باشم 

نه اینجوری ام دوست ندارم  فقط میگم کاش وضع شوهرم بهتر بود همین 😢

فقط بنا به دیدهام در اطرافم،میتونم بگم زندگیهایی موفق و خوشبخت واقعی بودن که زن و شوهر پشت هم بودن و جیب منو تو نداشتن.

مگه تا الان شوهرت منبع درآمد بنده خدا کم میاورد میرفت از کسی قرض میکرد،منتی سرت میذاشت؟؟؟

حالا نوبت شماست که جبران کنی واسش.و قطعا خدا رو شکر کن که دیگه به کسی محتاج نیستید.و هر چی هست مال درون خانوادتونه.

حس خوب داشته باش

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  
2706