2737
2734
عنوان

امشب یکم مونده بود وسط مهمونی جاریمو جرررر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3838 بازدید | 138 پست
شوهرم میگه جوابشو بدی خودتو در سطح اون بیشعور میکنی

دقیقا درست گفته من باشم دفعه بعد همون لحظه با خنده میگم بچن نگو اینجوری جوری که جو بد نشه بعدم همون لحظه میرم دم در اتاق و اسم پسر اون و میبرم و میگم توام این کارو نکنی عزیزم شما دوستید اینجوری هم بهش میفهمونی که منم میتونم هم روش درست حرف زدن با بچه رو بهش نشون میدی و شخصیتش رو میبری پایین

کاملا تقصیر خودتونه.اعصابم خورد شد والا.

شوهرم بود خون راه مینداخت.

شماها رو دادین و مدارا کردین.یه زمانی میگفتم به شوهرم تند مزاج نباش ولی الان خدارو شکر میکنم به خاطر این اخلاقش.

همه میدونن منو بچم خط قرمز شوهرمیم.

منم دقیقا این مدلی ام.

نه مثل جاریت خیلی بد داد بزنم اما چون خیلی حساسم به بچم همون لحظه بلند میشم و بچمو میارم جلو چشمم و کنترلش میکنم جفتم بشینه. یا تذکر مودبانه میدم.شما هم باید یه چیزی میگفتی به جاریت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شانسم داشته بچه نرفته به پدر مادره نگفته ،،،،من یبار یه مهمون بی‌شعور داشتم بچه آب تو لیوان میکرد می ...

آره منم بهش گفتم نترسیدی بیاد به پدرش بگه؟؟اصلا براش مهم نیست 

مامان مانلی و سامیار
2731
😂😂😂وای عالی بود

😆😆😆کل خونم خیس بود بچم دوبار سر خورد افتاد زمین ،، ،نمیدونم چرا پدرمادره چیزی بهش نمیگفتند

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
دقیقا درست گفته من باشم دفعه بعد همون لحظه با خنده میگم بچن نگو اینجوری جوری که جو بد نشه بعدم همون ...

امشب حسابی شخصیتش اومد پایین.تتزه صبح قراره پدرشوهرمم بهش زنگ بزنه.حتی شوهرشم از لحنش ترسید فوری گفت یکم به اعصابت مسلط باش.کلا انگار دوتا پسر داره ملکه انگلستانه.هیچ کس بچه نداره فقط این داره.بخدا سر بچه اولش گفت دختر باشه سقطش میکنم.دوسااااال لب به لبنیات و سردی نزد که بچش پسر بشه.دومی هم پسر شد دیگه با کسی حرف نمی‌زد از بس سطح فکرش پایینه.

مامان مانلی و سامیار
2740
😆😆😆کل خونم خیس بود بچم دوبار سر خورد افتاد زمین ،، ،نمیدونم چرا پدرمادره چیزی بهش نمیگفتند

اره دیگ ازین مادر پدرام زیادن

که هیچی به بچشون نمیگن. بدم میااااااد

بچتونو جمع کنید خب‌.

نمیتونید تربیت کنید نیارید.

من البته هنوز خودم مادر نشدم هااا😂😂ببینم چ جوری ام🤣

عقدم .

امشب حسابی شخصیتش اومد پایین.تتزه صبح قراره پدرشوهرمم بهش زنگ بزنه.حتی شوهرشم از لحنش ترسید فوری گفت ...

برادرشوهر منم اینجوری رو بچه هاش ولی من همون موقعه با شوخی میگه اهه چه خبرته بابا بچن بعدم فوری پشت بچم رو میگیرم مثلا میگم بیخیال تو کاری نکردی بعد به دختر اونم میگم شماها دوستید عمو فلانی حساس گوش ندید کلا نابودش میکنم 😂

بیشعوره دیگ. اینا مامانن اصن! بچه ی خودشون فقط بچه هست! بچه ی مردم نیست!!! اینا فقط خودشونو بچشون ...

آره ببین درسته آدم باید تو جمع به بچش احترام بزاره که اعتماد بنفسش بالابره و فلان.ولی اینکه بقیه رو خرد کنی هم درست نیست.تو کار بچه ها دخالت کردن هم درست نیست.

مامان مانلی و سامیار
اره دیگ ازین مادر پدرام زیادن که هیچی به بچشون نمیگن. بدم میااااااد بچتونو جمع کنید خب‌. نمیتونید ...

انشاله خوشبخت باشی ،،

زنداداش بزرگه منم همینجوریه انگار به بچه ها گفته حمله کنید🤣🤣

ولی زندادش کوچیکم دورش بگردم به بچه یاد داده اجازه بگیره به هرچی دوست داره برداره،،،تازه بعدش باید ببره بزار دوباره سرجاش انقد خوب بچو روتربیت کرده با اینکه ۲۲ سالشه ،،، 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
مجبورید وقتی اونا هستن برید اونجا تنهایی برید ...ی مدتم نخودش ن شوهرش تحویل نگیر  قشنگجرمیخور ...

آره موقع برگشتن ازش خداحافظی نکردم.خواهرشوهرم خونه خریده هممون رو شام دعوت کرد مجبوری رفتیم وگرنه اصلا از قبل بدونم اینا جایی هستن نمیرم.مگه تصادفی همو خونه مادرشوهرم ببینیم

مامان مانلی و سامیار
2706