2737
2739
عنوان

امشب یکم مونده بود وسط مهمونی جاریمو جرررر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3832 بازدید | 138 پست

خودتو در سطحش نمیکنی بعد اون تا آخر عمر این کارو میکنه و فک میکنه درسته 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
هنوز دارید غیبت میکنید؟😂😂😉 بیخیال چقدر حرص الکی واقعا درکت نمیکنم

عزیزم شما برو به بحثای فیزیک کوانتومت برس دیگه اینجا چیکار می کنی اخه

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنداداشم یک حرف جالبی میزنه  میگه بچه ات رو جمع نکنی ، دیگران برات جمعش میکنن  حالا گلم ...

آره دقیقا باید امشب بهش میگفتم لطفا از این به بعد پسرم کاری کرد به خودم بگو بهش تذکر میدم نمیخواد رو سر بچه من داد بزنی و با لفظ هااااای صداش کنی.

مامان مانلی و سامیار
2728
آره خیلی .بارها سر چیزای مسخره با همسایه ها دعوا کرده.میاد با افتخار تعریف می‌کنه.ی بار گفت دو کبوتر ...

الهی بمیرم ، 😔😔

زبون بسته ها 😔😔

من به شوهرم میگم یک سبد بزار زیر پنجره مون پرنده ها بیان لونه کنن. این چجور دلی داره

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
من هرشب وهرروزعذاب وجدان دارم که چرامث بقیه ماماناازبچم دفاع نکردم که الان اینجوری بهم بگه

خیلی بده تا الان فکر میکردم خوب کردم جوابشو ندادم ولی الان واقعا بقیه راست گفتن باید محترمانه و جدی جوابشو میدادم

مامان مانلی و سامیار
عزیزم شما برو به بحثای فیزیک کوانتومت برس دیگه اینجا چیکار می کنی اخه

من با استارتر صحبت کردم نه شما

چون منو ریپلای کرد و بی ادبی بود اگه جواب نمیدادم

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2738
وای چ ادمیه! بچه رو نیشگون گرفته!!!! خیلی بدم میاد ازین آدما

شانسم داشته بچه نرفته به پدر مادره نگفته ،،،،من یبار یه مهمون بی‌شعور داشتم بچه آب تو لیوان میکرد میریخت رو مبلا و غیره مادر پدرهم هیچی نمیگفتند ،،،یه لحظه دیدم رفت اتاق منم رفتم اتاق دیدم آب و ریخت رو لبتابم،آروم از دستش گرفتم گفتم این میسوزه برو پیش مامانت البته اخم هم کردم خیلی بچه تخس بود ،آقا چشت روز بد نبینه رفت با گریه گفت بازومو گرفت فشار داد اخم کرد منو دعوا کرد ،،انقد حالم بد شد گفتم نه بهش گفتم لبتاب میسوزه مامانش نیشخند میزد شوهرمم دید من خجالت کشیدم گفت عمو اینجارو کلا آبیاری کردی اونجارو نتونستی ناراحتی بعد به پدر مادرش گفت یه باغچه براش درست کنید انقد آب بده چشش پر بشه 🤣🤣🤣🤣

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

بنظر من دفعه بعد جرررش بده

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
آره دقیقا باید امشب بهش میگفتم لطفا از این به بعد پسرم کاری کرد به خودم بگو بهش تذکر میدم نمیخواد رو ...

دقیقا 

البته یک کار دیگه هم میتونی ، 

ایندفعه که چیزی شد ، طوری که جاریت بشنوه ، به پسرش بگو مثلا امیر جان ، دفعه ی دیگه همچین کاری ازت ببینم خودم باهات برخورد میکنم. 

به در بگی دیوار میشنوه

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
خودتو در سطحش نمیکنی بعد اون تا آخر عمر این کارو میکنه و فک میکنه درسته 

آره نمی‌فهمه جوابشو نمیدم یعنی چقدر بیشعوره .فکر میکنه حق با اون بوده و کار درستی کرده.دفعه بعد قشنگ جوابشو میدم

مامان مانلی و سامیار
الهی بمیرم ، 😔😔 زبون بسته ها 😔😔 من به شوهرم میگم یک سبد بزار زیر پنجره مون پرنده ها بیان لونه ...

اصلا اینو برام گفت بخدا دهنم خشک شد.از اون موقع فهمیدم شخصیتش چطوره

مامان مانلی و سامیار