2737
2734
عنوان

داداشم از نامزدم متنفره☹

585 بازدید | 22 پست

بچه ها من نامزدم ۱۵ سال ازم بزرگ تره قبلا تاپیک زده بودم.دوست پدرم بوده.الان که نامزد کردیم برادرم اصلا محل نمیزاره بهش کلا دنبال هر حرفیه که دعوا راه بندازه ولی نامزدم کوتاه میاد.به نظرتون من این وسط پشت کیو بگیرم؟نمیتونم از هیچ کدوم شون بگذرم

نازنینم💜

توچیزی نگو بنظرم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نه چیزی نگو

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2740
اخه تا کی؟

تا ابد 

میخوای خودتو جلوی داداش یا شوهرت خراب کنی؟

یکاری کن باهم اوکی بشن

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2706