2737
2734
عنوان

شوهرم‌ تو دعوا بهم‌گفت ج...ده

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 70 پست
یه دکتر منو برد کلی منت گذاشت س روز نزدیکم نشد گفت مریض میشم معلوم نیس کرونا داری میگ توپول شدی خونه ...

قران بخون بهت ارامش میده منم مامان بابام طلاق گرفتن و هیچ کدوم منو قبول نکردن تا به همدیگه حرص بدن پنج شش سال اواره بودم اونم از هفت سالگیم چندبار خواستن بهم تجاوز کنن ولی خدا نجاتم داد و الان زندگیم خیلی بهتره صبر داشته باش روزای خوبم میرسن☺😔😭😢💔

شیرینی شب به تاریکی شه همین ک دیگ چیزی و کسی نیس ببینتت همین که دیگ کسی نیس واس چیزی ک میبینه حرف در بیاره واست :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵سال رابطه نامشروع داشتی چه خانواده های داغونی هستن خب حق داره بهت بگه اونو ازکجا بدونه باکس دیگه ای ...

نمیدونم از قهر خدا نمیترسین اینقدر راحت قضاوت میکنید و دل میشکنین. حتی اگه مقصر هم باشه الان شرایط بدیه که به اینجا پناه اورده حداقل فقط گوش بدین اینطوری خوردش نکنین. یعنی چی که میگی چه خونواده ی داغونی.

چه راحت زخم زبان میزنی بدون اینکه از غضب خدا بترسی

خب دروغ که نگفتم تو چطور دختر پاکی بودی که پنج سال !!رابطه جنسی داشتی خدایی باردارنشدی خیلیه ناراحتی ...

ازاون ۵ سال کلا شاید ۵ بار رابطه داشتم چون دیونه وار عاشقش بودم از بچگی محبت پدری ندیده بودم انقد بهش وابسته بودم که ۴ بار خودکشی کردم ی بار کما رفتم بابام وقتی فهمید باهاش رابطه داشتم شب خواستگاری اب جوش ریخت روی کل بدنم دو ماه  تموم بدنم زخم بود تا حالا دستت سوخته بدونی چ دردی داره؟

تا حالا بابات با چاقو بهت حمله کرده؟

تاحالا شده تو سن کم ی پسر با حرفای قشنگ وابسته ات کنه؟

حتما دل نداری بجاش سنگ داری 

امشب با گریه از خدا میخوام شرایط و زندگی من یا برای خودت یا برای خواهرت یا برای دختر پیش بیاد دلمو خیلی شکستی

2728
قران بخون بهت ارامش میده منم مامان بابام طلاق گرفتن و هیچ کدوم منو قبول نکردن تا به همدیگه حرص بدن پ ...

اره اتفافا میخونم 

الهی برات بمیرم چقدر زجر کشیدی اذیت شدی دورت بگردم😭😭😭😭😭 خداروشکر ک بهتره زندگیت ب حق حضرت زهرا بهترم میشه برات دعا میکنم

2738
ازاون ۵ سال کلا شاید ۵ بار رابطه داشتم چون دیونه وار عاشقش بودم از بچگی محبت پدری ندیده بودم انقد به ...

بابای من اگه بدتراز بابای تو نبود بهترم نبود 

ولی من خودم زندگیمو ساختم درس خوندم و....عاقل بودم که تو نبودی ودرگیر احساسات نکردم خودمو

با قلب یخی که داری قطعا تاالان دل خیلیا رو شکستی. منتظر کارما باش. با ارزوی روزایی برای تو که به حا ...

شما انسان احساسی هستی من باعقلم حرف میزنم 

انسان احساسی تو این دنیا لطمه میبینه نه عاقل 

خوش باشی

اره اتفافا میخونم  الهی برات بمیرم چقدر زجر کشیدی اذیت شدی دورت بگردم😭😭😭😭😭 خداروشکر ک بهت ...

قریونت بشم منم دعات میکنم محکم باش و خودتو بساز بعدم زندگیتو

شیرینی شب به تاریکی شه همین ک دیگ چیزی و کسی نیس ببینتت همین که دیگ کسی نیس واس چیزی ک میبینه حرف در بیاره واست :)
۵سال رابطه نامشروع داشتی چه خانواده های داغونی هستن خب حق داره بهت بگه اونو ازکجا بدونه باکس دیگه ای ...

اگه دلداری بلد نیستی حداقل نمک به زخم دیگران  نپاش

لایکدونم سوخته لطفا لایک نکنید🙏
2706