2733
2734
عنوان

شوهرم‌ تو دعوا بهم‌گفت ج...ده

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 70 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بابای من اگه بدتراز بابای تو نبود بهترم نبود  ولی من خودم زندگیمو ساختم درس خوندم و....عاقل بو ...

درس خوندی چون من خودکار نداشتم از همکلاسی هام دفتر و خودکار میدزدیدم اتفافا دانشگاه دولتی هن قبول شدم اما پولشو نداشتم برم‌ ی شهر دیگ کسیم نبود حمایتم کنه بهترین راه حل شوهر بود ک اونم نزاشت درس بخونم دیپلم حسابداری میرم تا س ماه پیش خونه پدرم سرکار میرفتم و جاهازمو خریدم البته نصف 

هر پنج انگشت شبیه هم نیستن ادما دنبال کمبود هاسون میرن

2742
۵سال رابطه نامشروع داشتی چه خانواده های داغونی هستن خب حق داره بهت بگه اونو ازکجا بدونه باکس دیگه ای ...

میشه حرف نزنی ؟تو اوضاعی ک یکی در حد مرگ دلش گرفته

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
خب دروغ که نگفتم تو چطور دختر پاکی بودی که پنج سال !!رابطه جنسی داشتی خدایی باردارنشدی خیلیه ناراحتی ...

وای خدای من چقدر وقیح!!!!!!!!!!

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
شما انسان احساسی هستی من باعقلم حرف میزنم  انسان احساسی تو این دنیا لطمه میبینه نه عاقل  ...

میدونم حرفات منطقیه ولی کاش نمیگفتی چون دردی دوا نمیشه بلکه بدتر میشه

گذشته رو هیچوقت نمیشه عوض کرد دیگ اتفاق افتاده حالا اینکه شما بیای این حرفارو بگی فقط دل یه آدم میشکنه درسته فضای مجازیه اما دلامون واقعیه

خدایی که ب شدت کافیست.....یه دختر آبانی با قلب صورتی💗💗💗💗💗عاشق گوبه ها🥺🐈🐱
2740
درس خوندی چون من خودکار نداشتم از همکلاسی هام دفتر و خودکار میدزدیدم اتفافا دانشگاه دولتی هن قبول شد ...

نمیدونم حس میکنم خیلی اغراق کردی دیگه الان پس تو بهشتی با این اوضاع که تعریف کردی برو 

پس روی رابطه ات با شوهرت کارکن تا روابطتون بهتر بشه وقدرشو بدون ومحبت کن زبون نرم داشته باشه باسیاست باش تا زندگیت به مرادت بشه راهشو پیدا کن

نمیدونم حس میکنم خیلی اغراق کردی دیگه الان پس تو بهشتی با این اوضاع که تعریف کردی برو  پس روی ...

ن من بهشتی نیستم من انقد بی زبونم ک مادرشوهرم کتکم زد فحشای ناجور داد یا شوهرم کتکم‌میزد یا بابام کتکم میزد فقط گریه میکردم از شوک دهنم قفل میشد نمیتونستم حرفی بزنم اما بهشتی نیستم شاید جهنمیم باشم خودم این چیزارو بلدم و میدونم درد من ی چیز دیگه اس 

امیدورام دروغ گفته باشی چون از تاپیکت ناراحت شوم اگرم راسته که طلاق بگیر قطعا آدم خوب برات هست

دروغی ندارم ک بگم ناراحت نشو عزیزم کسیو ندارم پشتم باشه جای رو ندارم بمونم 

ن من بهشتی نیستم من انقد بی زبونم ک مادرشوهرم کتکم زد فحشای ناجور داد یا شوهرم کتکم‌میزد یا بابام کت ...

فکر کنم منظورش آدم بهشتی نبود عزیزم مکان و میگه منظورش اینه از خونه پدرت بهتره

برای سلامتی  خودم و خانوادم صلوات میفرستین 🙏
2706