2737
2734
عنوان

مادرا کسی هست که بچش با نوک پا راه بره؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 101 پست
نه هیچی مرسی جواب دادی داشتم سکته میکردم 😁

میفمم چی‌ میگی‌

من بچم خوابش بد بود

بعد خونده بودم که یکی از علایم اوتیسم خواب بده

هرچی مطلب بود راجب اوتیسم خوندم از ترس

کلا مادرها توهم زیاد میزنن

بله عزیزم حتما برو ❤️ و اجازه نده wبشینه .. 

همون دیگه دختر من از پنج ماهگی تا الان که نزدیک چهار سالشه wمیشینه ومن تازه دوستمون الان بهم گفت که نباید بشینه من فکر میکردم اشکالی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون دیگه دختر من از پنج ماهگی تا الان که نزدیک چهار سالشه wمیشینه ومن تازه دوستمون الان بهم گفت که ...

چرا عزیزم ایراد داره و باعث چرخش زانو میشه .. حتماً در اولین فرصت بچه رو ویزیت کنید ..

2728
اخه دختر من آروم حرف گوش کن عاقل اصلا علایمی از پیش فعالی نداره

منم نگران شدم الان.

پسر منم هفده ماهشه بیشتر وقت ها اینطوری راه میره.ی لحظه هم نمیشینه خیییلی شیطونه.

پسر خواهرمم همینجوری بود الان ک چهار سالش شده کاملن درست راه میره اونم خیییلی شیطونه.

منم زیاد جدیش نگرفتم.

چیز خاصیه؟؟؟

حتما همینه تقلید شما رو کرده دیگه عادت کرده مگه بزرگ نیست نمیتونی بپرسی ؟ اخه اگه مشکل فیزیکی باشه و ...

چهار سال و نیمه..خیلی عاقل و داناس ماشالا..تک دخترم هس دیگه انقد بهش توجه میکنیم ک نگو..وقتیی میگم عادی راه میره ولی نگم همش پنجه..نمیدونم خسته نمیشه انقد نوک پا..موندم دیگه

دنبال یه متخصص کودکم

2740
میفمم چی‌ میگی‌ من بچم خوابش بد بود بعد خونده بودم که یکی از علایم اوتیسم خواب بده هرچی مطلب بود ...

ینی چی خوابش بده؟؟؟

پسر منم شب ها واسه شیر زیاد بیدار میشه....

وای خدا من کلا استرسی هستم....

حالا این موقع شب فکرم هزار جا میره.

ینی چی خوابش بده؟؟؟ پسر منم شب ها واسه شیر زیاد بیدار میشه.... وای خدا من کلا استرسی هستم.... حال ...

عزیزم

اوتیسم باید چند تا نشونه با هم داشته باشی

یکی دو تا دلیل نمیشه

خواب بد خیلی علت های دیگه داره

الکی مثل من نگران نباش

2706