2733
2734

دخترم چهار سال و نیمشه یک سال و نیمه کلا با پنجه راه میره😔😔هرچی میگم گوش نمیده..دکترم بردم اول گفت کوتاهی تاندون داره بعد دوباره چک کرد گفت نه نداره..

لطفا نظری دارین بگین خیلی کمکم میکنه

اگه متخصص ارتوپد کودکم میشناسین تهران محبت کنین بگین🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسرم گاهی راه میره 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2738

دکتر سعید توکلی بهترینن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من قدیما یکیو میشناختم با پنجه میرفت تا قبل مدرسه رفتن یه عمل کرد از پشت پاش ی رگ برداشتن اضافه کردن یادم نیست ک خوب شد

من ی ارتوپد خوب میشناسم.فضلعلی عشایری عالیه ولی اطفال نیست

در ضمن اگر فقط مشاوره اس بزن مشاوره پزشکی انلاین کمک بگیر

2706