2737
2739
عنوان

مادرا کسی هست که بچش با نوک پا راه بره؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 101 پست
نمیدونم چیکار کنم واسه ایندش میترسسم

دختر منم هراز گاهی هیجانی میشه رونوک پنجه وایمیسه و دستش میلرزونه و دهنش وا میکنه ولی فقط برای مدت کوتاهی

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
این دفعه رفتی بگو.یکی ازآشناهامون هم بهش فیلم ترسناک نشون دادن بشدت ترسوشده حتی سرویس هم تنهایی نمیر ...

گلم رودهن هستش.دکتر کاتبی

من یک سال و نیم درگیر بودم.خودمم خیلی تلاش کردم.چند سالشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم رودهن هستش.دکتر کاتبی من یک سال و نیم درگیر بودم.خودمم خیلی تلاش کردم.چند سالشه؟

۷سالشه...ازمادرش هم دوره مادرش هم مریضه پدرش طلاق داده مادرش رو  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
گلم ممکنه تیک باشه.یه پیگری بکن روانشناس کودک..یا زنگ بزن ۱۴۸۰ مشاوره رایگان

میترسم از اختلال روانی وگرنه بسیار باهوشه ولی چون شوهرم تیکای عصبی داره‌ میترسم دخترم اون ب ارث ببره

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
2740
به شما چی گفت عزیزم؟ پسرت چند سالشه؟

من از کودکی که راه افتاد کمی نوک پنجه بود کم کم بیشتر شد ام ار ای دادم گفتن مغز فرمان نوک پا میده و اینجوری داره باعث میشه تاندون ارشیل به مرور کوتاهی بگیره 

من قبل از کرونا پیش دکتر بغدادی میرفتم با دکتر نبیان اونجا آشنا شدم اوایل کرونا دکتر بغدادی دیگه مریض ندید رفتیم پیش ایشون کاردرمانی می ریم یکبار هم تزریق بوتاکس و عمل ...هنوز تحت درمان هستیم 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
وایی تا این سن میترسم کفش خوبب نتونه بپوشه پنجش پهن ش

آره .‌

دکتر رفته بود کلی راهکار داد .‌

ولی نتیجه نداد.

طی این سالها این‌راهکارارو امتحان کردیم اما برا خواهرم جوابگو نبود

گفتن باید 

جراحی بشه

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
جدی؟ چطور؟ نوک پا راه میرفت؟چی شد بعدش؟

دورازگوش دورازگوش بچت  مریضی ام اس ای  بود که خیلییییی خطر ناکه بچه هم  فوت شد 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
من از کودکی که راه افتاد کمی نوک پنجه بود کم کم بیشتر شد ام ار ای دادم گفتن مغز فرمان نوک پا میده و ...

دکتر بغداد ک سال دیگه دی ماه نوبت داره😔من یه فوق تخصص بیمارستان نیکان وقت گرفتم ببینم چی میگه😔