2737
2739

احیانا تبلیغ نیست؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم فردا تولد پسرمه،قصدداشتم یه کیک تولد خوشمزه شیک درست کنم،برف باریده تاکجا،نمبتونیم بریم بیرون وسایل بخرم،بادکنک اینا و کادو و کلی چیزای دیگه،خیلی ناراحتم موندم همینجوری😔😔

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
بهم گفت تابستون به عشقم میرسم😍باورم نمیشد تا اینکه به سوالات حس ششم هم رباتش جواب داد خیلی سایتش خف ...

@نی_نی_یار_پنج    

خیلی از این لینکا ممکنه از همون لینکایی باشن که قوه قضاییه هشدار میده و میگه به هیچ وجه باز نکنین توی این سایتم که خیلیا دنبال حس ششمن و ممکنه گول بخورن و باز کنن

من در جواب پست ایشون گفتم نی نی یار تعلیقت میکنه و اهمیت نداد

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران
منم فردا تولد پسرمه،قصدداشتم یه کیک تولد خوشمزه شیک درست کنم،برف باریده تاکجا،نمبتونیم بریم بیرون وس ...

سفارش بده اینترنتی یا با اسنپ،نشد چند روز صبر کن بعد بگیر تولدشو مبارکش باشه ان شا ا‌‌..‌. دامادش کنی

2740
سفارش بده اینترنتی یا با اسنپ،نشد چند روز صبر کن بعد بگیر تولدشو مبارکش باشه ان شا ا‌‌..‌. دامادش کن ...

قربونت،نه نمیشه چند روز بعد،باید همون روز تولدش باشه😔دوست ندارم روز دیگه ای باشه.

اخه نمیخام اماده بخرم میخاستم خودم درست کنم،هم قابل خوردن باشه هم بصرفه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!