2733
2734
عنوان

کی مث من تا اینموقع داره اشک میریزه؟!💔

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 55 پست
از آدمای بی رحم دلم گرفته آدمایی ک دل میشکونن قضاوت میکنن نمک نشناسیاشون پشت کردناشون از ادمای اطراف ...

قربونت برم اطراف منم هستن

من اگه داستان زندگیم رو بگم 

مشکل خودت یادت می‌ره می‌شینی برای من گریه می کنی 

آدم باید ببینه درس عبرت بگیره و بهتر بشناسه آدمای کثافت رو 

من رشته ورزشیم ووشو هست 

تو میدون هیچچچکس به دادت نمی‌رسه 

فقط دستای خودتن که مراقبتن 

دقیقا این دنیا مثل رینگ مسابقه س 

چنان چپ و راست ضربه میزنه نمیدونی از کجا خوردی 

باید مهارت داشته باشی جای خالی بدی 

2731
قضیه از این قراره خانم تو ی تاپیک دیگه ای ترانه دختری بندری نوشته با ایموجی رقص منم ی نگاه مبهوت کرد ...

اشکال نداره حتما از چیزی ناراحته اینروزا همه مشکل دارن والا آدم هرچی میخوادالان بخنده دودقیقه بعدازچشمش درمیاد زندگیا سرد شده اصلا هیشکی روحیه نداره

قربونت برم اطراف منم هستن من اگه داستان زندگیم رو بگم  مشکل خودت یادت می‌ره می‌شینی برای من گ ...

من از خودمم دلم گرفته حتی عرضه ندارم از خودم دفاع کنم😔ازینکه نزدیک ترین ادمای زندگیم مث پدر مادرم در حقم بدی کردن نمیتونم باهاش کنار بیام😭😔

اشکال نداره حتما از چیزی ناراحته اینروزا همه مشکل دارن والا آدم هرچی میخوادالان بخنده دودقیقه بعدازچ ...

من که حرفی ندارم فقط میگم اون دوتا بدبختی ک تو داروخانه رو زده از بیمارستان مرخص شن بعد منو جایگزین کن💁‍♂️🤦‍♂️

من از خودمم دلم گرفته حتی عرضه ندارم از خودم دفاع کنم😔ازینکه نزدیک ترین ادمای زندگیم مث پدر مادرم د ...

عزیزم ببین گاهی وقتا آدم ازصلاح خودش خبرنداره ماکم سنیم کم تجربه ایم کاش مامان بابام بودن این مشکلات برام مهم نبودن منکه حتی چهره بابام یادم نیست جلوچشمم بچه بودم فوت کرد مرگ مامانم هم جلو چشمم تنهاکاریکه تونستم دستشو محکم گرفتم بوسیدم 😥سعی قدرشونو بدونی اونام درونشون یه من لحبازی دارن 😃اونام کودک درونشون گاهی بیداره اما نهایتش دوست دارن اما ته تهش غروردارن باعث دلخوریت میشن توسعی کن خودتو دوست داشته باشی 😘😍

2706