2733
2734
یعنی کسی هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارهههههههههههه
خدایا خودت مواظب دومین فرشته زندگیم باش. کمکم کن که بتونم از هدیه ات به خوبی مراقبت کنم و صحیح و سالم بزارش تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام مریم جان منم 1دختر دارمو و بخاطر اینکه خودم تنبلی تخمدان دارمو و شوهرم واریکوسل همین دخترمم تحت نظر نو ابن سینا به روش طبیعی باردار شدم بعدعید میخوام برم دوباره برای نی نی دوم
میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤
چون شوهرم مطمئنم حوصله دارو ودرمان مجدد نداره میخوان ivfکنم دوست دارم تعیین جنسیت هم بشه اگه رفتی ابن سینا و مشاوره حتما بیا بگو چی شد
میخوام بدونم نظر کلینیک در مورد تعیین جنسیت چیه میخوام بعد 5ید برم چون 3ماه قبل اقدام باید برم میخوام دخترم 2سالش تموم بشه بعد برم اقدام
2738
مریم جان دوستم پسر میخواست تحت نظر دکتر تمام روشها رو با هم اجرا میکرد تغذیه و زمان و ... و با ای وی ...

ای وی اف جنین تشکیل شده رد وارد رحم میکنن چطور ممکنه برعکس بشه؟؟!!!ممکنه ای یو ای کرده و گفته ای وی اف ....

2706