2737
2739
حدیث جان انشالله پسر گلت سالم بیاد تو بغلت. اره خداییش قبول دارم هر چی خدا بخواد همون میشه. این را بهش ایمان دارم اما به خاطر دل همسرم میخوام هر کاری از دستم بر میاد انجام بدم که بعدا هوس بچه سوم به سرش نزنه. اخه بهش گفتم هر کاری بخوای میکنم اما از بچه سوم تحت هیچ شرایطی خبری نیست.
خدایا خودت مواظب دومین فرشته زندگیم باش. کمکم کن که بتونم از هدیه ات به خوبی مراقبت کنم و صحیح و سالم بزارش تو بغلم
واقعیت اینه که برای من هیچ فرقی نمیکنه اما همسری شدیدا دلش پسر میخواد والا چی بگم.
خدایا خودت مواظب دومین فرشته زندگیم باش. کمکم کن که بتونم از هدیه ات به خوبی مراقبت کنم و صحیح و سالم بزارش تو بغلم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم همىن طور مرىم جان اخه من برا شوشو مى گفتم پسر باشه بچهچسوم هم اصلا نمى خواستم اما خواست خدا که به بودن چىزى باشه کسى نمى تونه جلوشو بگىره توکلت به خدا باشه اخه خودش گفته به هرکى بخوام پسر وبه هرکى دلم بخواد دختر مى دم وبه بعضى ها هم فرزند نمى دم پس عگه قبول دارى فقط از خودش بخواه که تواناى دانا اونه
خداوند به جای اغوش مادر اغوش خود را برای شما باز کرد
2731
حدیث جان قبول دارم خودمون هم خیلی تمایل به روش ازمایشگاهی نداریم اما دلم میخواد در موردش اطلاعات کامل کسب کنم. تا بعد دقیق تر تصمیم بگیریم.
دقیقا غزال برای همین میخوام همه روشها را در موردش اطلاعات کامل کسب کنم که بعدا نگم ای کاش. اسم مرکزی که دوستت رفته را میگی.
2740
البته ششمون ابان برای ابن سینا برای مشاوره وقت دارم.
اره بعضی ها تنیجه می گیرند اما من هر چی تاپیک تعیین جنسیت رفتم بر عکس شده. مخصوصا پسر یکم سختره
ولی دختر واقعا مهربونه و غمخواره من که عاشقشم البته باباش هم عاشقشه اما خب دلش یه پسر هم میخواد دیگه
حالا دل منو آب نکن ! من هم دختر دوست دارم ولی دیگه خدا نخواست باید راضی بود به رضای خدا ایشالا که سالم باشن بچه ها همشون دوست داشتنی هستن دوتا همجنس برای خودشون بهتره تربیتشون هم راحت تره ولی دل ما خوب هر دوشو میخواد ایشالا که موفق باشی و هر چی میخوای خدا بهت بده برای نی نی من هم دعا کن سالم و به موقع بیاد
2706