2733
2734

من تحت نظردکتربودم دقیقاماهی که فولیکولام ریزبود ودکتربهم‌گفت با این فولیکولابارداربشی دخترمیشه 

باردارشدم وپسرشد خداروشکر اصلا به این چیزا اعتقادندارم دیگه چون خدا یه جوری قدرتشوبه رخم کشید که دیگه حتی لحضه ای به این روشها اعتمادندارم من غرور گرفتم وقتی باردارشدم خدایه زهرچشمی نشونم داد وبعدش قدرتش روبهم نشون داد تابفهمم اونه که تعیین میکنه نه علم وآگاهی من ازشدت خجالت وخوشحالی روزی که باردوم رفتم سونوگرافی گریه میکردم فقط تموم آدمای توی مطب‌ نگام میکردن وباتعجب میپرسیدن برای پسر اینقدخوشحالی ولی من فقط گوشه ای از خوشحالیم برای پسر بود بیشترش به خاطر قدرت خدا بود

فقط خدا فقط خدا وفقط خدا

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من فروردین امسال ای یو ای کردم برای تعین جنسیت واقعا الکیه برعکس دراومد لطفا انجام ندید هرکی بارژیم جواب گرفت که هیچ این روش الکیه فقط برای اونایی که مشکل دارن وبارداری طبیعی ندارن خوبه والا برای جنسیت الکیه 

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 

من شنیدم ای یو‌ای خوب نیست و موفقیتش ۶۰ تا هفتاد درصده چون نمیتونن اسپرم پسر و دختر رو کامل جدا کنند واسه همین ریسک نمی کنم این روش های ای وی اف ivfیا پی جی دیPGG هم که‌شدیدا سرطان زاست و تو کشور های خارجی انجامش جرم محسوب میشه فقط می مونه این روش های طبیعی که اونم باید حتما پیش یه دکتر خوب رفت

کسی میدونه دکتر طاهره مختاریان در این دوران کرونا مراجعین رو می پذیره یا نه شنیدم کارش تو انتخاب جنسیت حرف نداره

و همه جواب میگیرن من قبلا سر بچه قبلی ام از این دستورات سایت ها استفاده کردم اما به نتیجه مورد نظرم نرسیدم  اتفاقا تو دندان پزشکی با یه خانومی صحبت میکردم میگفت که هر کی پیشش می ره جواب میگیره هم برای پسردار شدن هم برای دختر دار شدن   الان سوال من اینه که چطوری میتونیم غیر حضوری باهاشون در تماس باشیم لطفا اگه کسی شماره ای از شون داره ممنون میشم بهم بده تا ٱخر عمر مدیونش میشم خداکنه بتونم ازطریق تلگرام و واتساب یا اسکایپ باهاش ارتباط برقرار کنم  تودوران کرونا خیلی  حوصله ام سر رفته دلم بچه میخواد

من شنیدم ای یو‌ای خوب نیست و موفقیتش ۶۰ تا هفتاد درصده چون نمیتونن اسپرم پسر و دختر رو کامل جدا کنند واسه همین ریسک نمی کنم این روش های ای وی اف ivfیا پی جی دیPGG هم که‌شدیدا سرطان زاست و تو کشور های خارجی انجامش جرم محسوب میشه فقط می مونه این روش های طبیعی که اونم باید حتما پیش یه دکتر خوب رفت

کسی میدونه دکتر طاهره مختاریان در این دوران کرونا مراجعین رو می پذیره یا نه شنیدم کارش تو انتخاب جنسیت حرف نداره

و همه جواب میگیرن من قبلا سر بچه قبلی ام از این دستورات سایت ها استفاده کردم اما به نتیجه مورد نظرم نرسیدم  اتفاقا تو دندان پزشکی با یه خانومی صحبت میکردم میگفت که هر کی پیشش می ره جواب میگیره هم برای پسردار شدن هم برای دختر دار شدن   الان سوال من اینه که چطوری میتونیم غیر حضوری باهاشون در تماس باشیم لطفا اگه کسی شماره ای از شون داره ممنون میشم بهم بده تا ٱخر عمر مدیونش میشم خداکنه بتونم ازطریق تلگرام و واتساب یا اسکایپ باهاش ارتباط برقرار کنم  تودوران کرونا خیلی  حوصله ام سر رفته دلم بچه میخواد

سلام دوستان اگر کسی تاحالا ای وی اف ivf یا پی جی دی PGD برای انتخاب جسیت فرزند انجام داده و نتیجه شو لطفا برای پسر یا دختر دار شدن به اشتراک بذاره من دوستم پزشکه و میگه که این روش ها باعث میشه در آینده سرطان  تخمدان و پستان بگیری و اینکه از سلول های جنین را بر میدارن تست میکنن  تا ببینن و پسر‌ ه یا دختره و احتمال آسیب به جنین هم هست میگن ۵۰ ملیون خرجشه من اصلا پول برام مهم نیست میخوام فقط صدرصد باشه اما نه به قیمت جون خودم و بچه از شما دوستان خواهش میکنم تجربیات خودتونو در مورد پسر دار شدن با این روش ها  اختیار من بذارین تاتکلیفم معلوم‌بشه که چکار کنم ؟

سلام مریم منم میخوام با روش pgd تعیین جنسیت کنم. میخواستم ازتون بپرسم شما از طریق ivf نتیجه گرفتین؟

سلام عزیزم ببخشید شما باروش pgdتعیین جتسیت انجام دادید کدوم مرکز رفتید و نتیجه داد باراول؟