2737
2739
عنوان

د بیا اومدیم ی بار از حقوحقوقمون طرفداری کنیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 69 پست
مظلوم بودن و با ادب و با شخصیت بودن

که بعدش میفهمی اوضاع از چه قراره

_خستم!                                                         _ازچی؟                                                              _ادما!                                                                      _خب....اوممم..میخای چیکار کنی؟خودکشی!                _هه،من الانشم یه مردم.                                           _پس چی؟                                                              _تو فرهنگ لغت ما دخترا یه جمله ای وجود به اسم زندگی رو نمیخای اما باید اونو بخای!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا که پسرا با دیوار رابطه ندارن و قطعا یه دختر هم هست بعد هم این که من جواب سوالمو نگرفتم  ...

پروردگار با توجه به مصالح و حکمت ها، احکامی را وضع کرده و تفاوت هایی را به وجود آورده. در همین راستا، با آن که وجود پردۀ بکارت در دختران، انگیزه ای برای حفظ هر چه بیشتر پاک دامنی به شمار می رود، اما بر اساس موازین اعلام شده دینی، فقدان آن را نمی توان لزوماً ناشی از انحراف اخلاقی یک دختر بر شمرده، او را به روابط نامشروع متهم ساخته و آبرویش را در جامعه ریخت.

معیار پرده بکارت نیس

معیار پاک دامنی هس

2728
خب پس برای دخترا هم همین باشه  بعدشم نقش بازی کردن سخت نیست

اره بابا به راحتی اب خوردن

_خستم!                                                         _ازچی؟                                                              _ادما!                                                                      _خب....اوممم..میخای چیکار کنی؟خودکشی!                _هه،من الانشم یه مردم.                                           _پس چی؟                                                              _تو فرهنگ لغت ما دخترا یه جمله ای وجود به اسم زندگی رو نمیخای اما باید اونو بخای!  
خداییش پسر هر وقت میخاد مست میکنه جلو باباش از دوس دهترش حرف میزنه اینا مگه گناه نیست ن دیگه چون پسر ...

آره اون برا قدیمیاست و متاسفانه معز زنگزده خیلی ها هنوز قدیمی و طبق تصورات پوچشون هست که گند زده به زندگی کل ایران متاسفانه همین افکار پس باید یاد بگیریم 2 دین مختلف میون مردم چند رنگ نشانه ی 2 چیزه انسانیتو فرهنگ پس باید انسانیت داشته باشیم و بتونیم با بقیه مث ادم رفتار کنیم نه دختر زندانی نه پسر خیلی آزاد

سلام گوگولیا ناعنگی میقولین؟ (づ。◕‿‿◕。づ) 
پروردگار با توجه به مصالح و حکمت ها، احکامی را وضع کرده و تفاوت هایی را به وجود آورده. در همین راستا ...

دقیقا حرف منم همینه

اولا که پسرا با دیوار رابطه ندارن و قطعا یه دختر هم هست بعد هم این که من جواب سوالمو نگرفتم  ...

ز بین رفتن پردۀ بکارت، لزوماً به معنای ارتکاب گناه توسط یک دختر نیست. چه بسا او بر اثر حادثه ای مانند پرت شدن از بلندی دچار این مشکل شده است. در روایت است که چه بسا پردۀ بکارت بدون همبستر شدن نیز از بین می رود با حادثه، لغزیدن و یا سقوط!

در همین راستا، خارج از انسانیت و اخلاق است اگر مردی با مشاهدۀ فقدان پردۀ بکارت در همسرش و بدون تحقیق لازم او را متهم به رابطۀ نامشروع کند و اگر مردی اقدام به متهم نمودن زنش نموده و دلیلی جز فقدان پرده بکارت نداشت، دادگاه می تواند با شکایت زن، آن مرد را به حد قذف (80 ضربه شلاق) محکوم نماید!

2740
پروردگار با توجه به مصالح و حکمت ها، احکامی را وضع کرده و تفاوت هایی را به وجود آورده. در همین راستا ...

خب پاک دامنی دختر و پسر نداره 

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
آره اون برا قدیمیاست و متاسفانه معز زنگزده خیلی ها هنوز قدیمی و طبق تصورات پوچشون هست که گند زده به ...

فرقی بین دختر پسر وجود نداره پسر باید پاکیای خودشو داشته باشه.

ولی این تفاوت بین دو جنس بدجور تو چشمه.

خوب عزیزم چرا نباید از حقو حقوقمون طرفداری کنیم؟ مشکل ما چیه که بعضیا افکارشون ورژن قدیمه و بروزش ن ...

من خودم‌ادم‌معتقدیم 

ولی برام‌سواله الان‌با این‌اوضاع که خیلیا ندارن جهیزیه بدن یا به هر دلیلی دختر خواستگار نداره و نمی تونه‌ازدواج‌کنه پس نیاز جنسژ شو‌چیکار کنه؟

تا اخر سر کوب کنه؟

ا توجه به جذابیت های موجود در زنان، یک زن منحرف می تواند مردان زیادی را به انحراف بکشاند، اما عکس این اتفاق کمتر پیش می آید. شاید به این دلیل باشد که وجود پرده بکارت به عنوان عاملی بازدارنده از وقوع در چنین انحرافاتی که کیان جامعه و بنیاد خانواده را با خطرات فراوانی روبرو می کند، می تواند مفید ارزیابی شود. از بین رفتن بکارت به تنهایی جرمی نیست که کیفری برای آن در نظر گرفته شود، اما می تواند عاملی باشد که همسر آینده را به تحقیق بیشتر در مورد گذشتۀ زن وادارد و همین احتمال کافی است تا دختران در پاک دامنی خود کوشاتر باشند.

ا توجه به جذابیت های موجود در زنان، یک زن منحرف می تواند مردان زیادی را به انحراف بکشاند، اما عکس ای ...

ولی با این موافق نیستم چون برعکسشم هست

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
ز بین رفتن پردۀ بکارت، لزوماً به معنای ارتکاب گناه توسط یک دختر نیست. چه بسا او بر اثر حادثه ای مانن ...

افرین همیشه اینقد خوب خوب حرف بیار