2737
2734

د بیا خاستم از ملت دخترا حمایت کنم نی نی سایت نزاشت!.

چرا ی نفر گفت فاحشه پسند؟مگه دختری که...نداشته باشه فاحش یکم فکر کنید شاید واقعن بر اثر چیز دیگه اونو از دست داده.

البته کاری با اون یکی دیگه بعضیا ندارما

_خستم!                                                         _ازچی؟                                                              _ادما!                                                                      _خب....اوممم..میخای چیکار کنی؟خودکشی!                _هه،من الانشم یه مردم.                                           _پس چی؟                                                              _تو فرهنگ لغت ما دخترا یه جمله ای وجود به اسم زندگی رو نمیخای اما باید اونو بخای!  

منم اومدم بگم چون فقر فرهنگی دارن، که تاپیک تعطیل شد😪😂

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد اینه که الان تاپیک تو رو هم بدون هیچ منطقی میترکونن

هر موقع کسی اینجا خواستش در مورد موضوع عمیقی صحبت کنه ترکید 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2728
اوف ولش بعضیا بی جنبه ان 

خوب عزیزم چرا نباید از حقو حقوقمون طرفداری کنیم؟

مشکل ما چیه که بعضیا افکارشون ورژن قدیمه و بروزش نمیکنن

_خستم!                                                         _ازچی؟                                                              _ادما!                                                                      _خب....اوممم..میخای چیکار کنی؟خودکشی!                _هه،من الانشم یه مردم.                                           _پس چی؟                                                              _تو فرهنگ لغت ما دخترا یه جمله ای وجود به اسم زندگی رو نمیخای اما باید اونو بخای!  

زندگی هر کسی به خودش مربوطه 

بدن هر خانمی هم فقط و فقط به خودش مربوطه

هر کی هر چی بگه لایق خودشه 

هر کسی میتونه تصمیم بگیره برای زندگیش

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
منم اومدم بگم چون فقر فرهنگی دارن، که تاپیک تعطیل شد😪😂

ای جان الان ک خوبه گفتی.

واقعا با حرفت موافقم تو ایران البته همه نها بین اکثر مردم این فرهنگ جا نیافتاده.

2738
من خانمی ومیشناسم که بچگی افتاده و ازدست داده.ازدواج کرده و الانم زندگی خوبی داره

همه ک شانس ب این خوبی ندارن!.

ببین من خودم با رابطه مشکلی ندارم و کلا میخوام مهاجرت کنم ولی بهتره ادم بگه عقیدم اینه تا با چیزایی مثل اینک بعضیا مادرزادی ندارن ک خیلی کمن یا با ورزش از بین رفته بخوان توجیح کنن.چقدرم ک دخترای ایرانی اهل ورزشای سنگینن

بیاین واقع بین باشیم

اون دیگ تصمیم خود هر فردیه ک میخواد رابطه داشته باشه یا ن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین من خودم با رابطه مشکلی ندارم و کلا میخوام مهاجرت کنم ولی بهتره ادم بگه عقیدم اینه تا با چیزایی ...

خوب منم نمیگم همه اینطور هستن!.

بعضیا.

حالا اونارو هم کنار بزاریم.

هرکی عقیدش ی جوره.

ما ب چی پسرا دلش خوش کنیم؟هوم؟اخلاق مبارکشون؟

یا پرده بکارتشون؟

چرا اونهمه وابسته پرده هستن!.

اینجا فقط بحث در مورد خواهر شوهر و مادر شوهر و دعوای زن و شوهری مجازه و طرفدار داره 

غیر از این باشه اینقدر گزارش میزنن تا بترکه 

و خانوما علنا در مقابل هم جبهه میگیرن 

در صورتی که مردا همیشه همه جا تحت هر شرایطی پشت هم در میان 

Having fun while stuck in life
ببین من خودم با رابطه مشکلی ندارم و کلا میخوام مهاجرت کنم ولی بهتره ادم بگه عقیدم اینه تا با چیزایی ...

بدن هر کسی به خودش مربوطه همون جوری که آقایون چیزی قبل ازدواج نمیگن یا تعداد کمی از آقایون این چیزا رو میگن پس لزومی نداره خانم ها هم بگن چون فقط به خودشون مربوطه بدن خودشونه حالا با هر چیزی از بین رفته باشه 

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
2706