2733
2739
عنوان

د بیا اومدیم ی بار از حقوحقوقمون طرفداری کنیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 69 پست
خب پاک دامنی دختر و پسر نداره 

ا توجه به جذابیت های موجود در زنان، یک زن منحرف می تواند مردان زیادی را به انحراف بکشاند، اما عکس این اتفاق کمتر پیش می آید. شاید به این دلیل باشد که وجود پرده بکارت به عنوان عاملی بازدارنده از وقوع در چنین انحرافاتی که کیان جامعه و بنیاد خانواده را با خطرات فراوانی روبرو می کند، می تواند مفید ارزیابی شود. از بین رفتن بکارت به تنهایی جرمی نیست که کیفری برای آن در نظر گرفته شود، اما می تواند عاملی باشد که همسر آینده را به تحقیق بیشتر در مورد گذشتۀ زن وادارد و همین احتمال کافی است تا دختران در پاک دامنی خود کوشاتر باشند.

خب آره این درسته

از بین رفتن پرده بکارت به خودی خود، دلیلی بر انجام گناه نیست و حتی اگر به صورت نامشروع، دختری بکارت خود را از دست داد، امکان و مشروعیت ازدواج از او سلب نخواهد شد و در صورت توبۀ واقعی، مورد آمرزش پروردگار نیز قرار خواهد گرفت، اما همین که باکره بودن، یکی از نشانه های پاک دامنی به شمار آمده و در صورت فقدان آن، هر دختر، خود را ملزم به ارائه توضیحاتی به همسر آیندۀ خود می داند -علی رغم برخی مشکلاتی که ممکن است در این زمینه به وجود آید- اما وجود پرده بکارت در کلیت آن هم به نفع زنان و هم به نفع جامعه است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرقی بین دختر پسر وجود نداره پسر باید پاکیای خودشو داشته باشه. ولی این تفاوت بین دو جنس بدجور تو چش ...

آره دقیقا تازه بعضیا دخترشون الکی بخاطر بدون اجازه بیرون رفتن یا زندانی میکنن گ غذا نمیدن تا از گشنگی داغون شه یا کلا میکشن بعدم به پلیس میگن حامله پیداش کردیم تو کوچه و هزار زر مفت

سلام گوگولیا ناعنگی میقولین؟ (づ。◕‿‿◕。づ) 
من خودم‌ادم‌معتقدیم  ولی برام‌سواله الان‌با این‌اوضاع که خیلیا ندارن جهیزیه بدن یا به هر دلیلی ...

مشکل دیگه!

همه رابطه پسر دخترو تو روابط عاشقانه مبینن و اینقد ب خودشون احتمال نمیدون شاید این یه رابطه اجتماعیه اگه همچین روابطی وجود داشت اطلاعاتمون درباره جنس مخالف بیشتر میشد.

و اینکه بر اورده شدن نیاز جنسی به خود شخص مربوط ک بخاد رابطه داشته باشه یا نه

_خستم!                                                         _ازچی؟                                                              _ادما!                                                                      _خب....اوممم..میخای چیکار کنی؟خودکشی!                _هه،من الانشم یه مردم.                                           _پس چی؟                                                              _تو فرهنگ لغت ما دخترا یه جمله ای وجود به اسم زندگی رو نمیخای اما باید اونو بخای!  
2728
اولا که پسرا با دیوار رابطه ندارن و قطعا یه دختر هم هست بعد هم این که من جواب سوالمو نگرفتم  ...

مردان بسیاری هستند که به دلیل پایبند نبودن خود به این معیارها و ارزش ها، گذشتۀ پاک همسرشان نیز شاید برایشان اهمیت چندانی نداشته باشد و طبیعی است که دختران منحرف، نباید در انتظار ازدواج با مردانی پاک دامن بوده، بلکه باید با منحرفانی چون خود وصلت نمایند همان گونه که در آیۀ 26 سورۀ نور به این موضوع اشاره شده است

مشکل دیگه! همه رابطه پسر دخترو تو روابط عاشقانه مبینن و اینقد ب خودشون احتمال نمیدون شاید این یه را ...

اگر همسرش را بعد از ازدواج، بانویی مقید به رعایت اصول شرعی و اخلاقی بیابد و از وضعیت فعلی او مطمئن باشد، نباید فقدان بکارت را دست آویزی برای آزار و اذیت او قرار دهد و باید به خود بباوراند که ممکن است این موضوع بر اثر حادثه ای ناخواسته ایجاد شده و حتی اگر فقدان بکارت همسرش ناشی از گناهی بوده که او در گذشته انجام داده، امروزه که او از گناهش پشیمان است، نباید با یادآوری آن، او را دل آزرده کند و به این آیۀ قرآن بیاندیشد که «باید بگذرند و چشم پوشی کنند! آیا دوست ندارید که پروردگار – به پاداش این چشم پوشی - از گناهان شما بگذرد؟

آره دقیقا تازه بعضیا دخترشون الکی بخاطر بدون اجازه بیرون رفتن یا زندانی میکنن گ غذا نمیدن تا از گشنگ ...

چرا بعضی از دخترا نمیتونن مستقل باشن و اینکه در عوض پسرا تا هروقت دلشون میخاد بیرونن و ...کاری میکننن نمیگم همه اینطوین ولی اکثرشون.

و بعضی از دخترا میخان مستقل باشن ک همچنین اجازه ای ندارن در صورتی که کار درستی میخان انجام بدن نمیگم همشون ولب اکثرا

_خستم!                                                         _ازچی؟                                                              _ادما!                                                                      _خب....اوممم..میخای چیکار کنی؟خودکشی!                _هه،من الانشم یه مردم.                                           _پس چی؟                                                              _تو فرهنگ لغت ما دخترا یه جمله ای وجود به اسم زندگی رو نمیخای اما باید اونو بخای!  
اگر همسرش را بعد از ازدواج، بانویی مقید به رعایت اصول شرعی و اخلاقی بیابد و از وضعیت فعلی او مطمئن ب ...

عالی

2740
چرا بعضی از دخترا نمیتونن مستقل باشن و اینکه در عوض پسرا تا هروقت دلشون میخاد بیرونن و ...کاری میکنن ...

آره متاسفانه به خاطر افکار پوچ خیلی از ایرانیا هست که مخان خیلی رسمی باشن و طبق رسم های بدرد نخورشون عمل کنن و یا به خاطر اینه که خودشون همینطوری شدن عقده شونو مخان سر بقیه خالی کنن

سلام گوگولیا ناعنگی میقولین؟ (づ。◕‿‿◕。づ) 
آره متاسفانه به خاطر افکار پوچ خیلی از ایرانیا هست که مخان خیلی رسمی باشن و طبق رسم های بدرد نخورشون ...

اره دقیقا!

عده ای ب این چیزا باور ندارن و خودشونو طوری نشون میدن ک انگار ب این چیزا پایبندن.

کشته مرده اون عده از افرادیم که میگن دختر برا کنیزی ب وحود اوند.

مردای خوبیم وجود دارن ولی تعددادشون اونقد کم شده که شاید شانسی نباشه.

ولی انگار یادشون رفته که اگه ما دخترا نباشیم مردیم  در وار نیس