2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه بیشتر شد بدتر شدم

عه😂😂😂😂

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
خب مهم اینه کالری مصرفی اندازه تعیین شده باشه دیگه .

باباشیرینی کالریش بالاست هافک میکنی هرچی بخوری میشه نه مانکن رونصب کن چن تاغذابزنی میبینی واویلا

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
2728
باباشیرینی کالریش بالاست هافک میکنی هرچی بخوری میشه نه مانکن رونصب کن چن تاغذابزنی میبینی واویلا

ببین من هرچی از صبح تا شب میخورم وارد میکنم میزان کالری مصرفی هم باید ۱۵۴۰ هست برام .خب همه رو حساب میکنم دقیق حتی تا آخر شب هنوز گاهی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تا باقی مونده و من دیگه میلی ندارم .تو چیزایی که خوردم که گاهی یه تیکه شیرینی هم بوده که سرجمع میشه ۱۵۴۰

ببین من هرچی از صبح تا شب میخورم وارد میکنم میزان کالری مصرفی هم باید ۱۵۴۰ هست برام .خب همه رو حساب ...

سعی کن حذفشون کنی به جاش چیزای سالم بخور

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
مبخورم سبزیجات و شیر خرما .کم پیش میاد شیرینی بخورم که کالریشو حساب میکنم.با این وجود کم میکنم؟

ورزشم داشته باشی آره

2740
مبخورم سبزیجات و شیر خرما .کم پیش میاد شیرینی بخورم که کالریشو حساب میکنم.با این وجود کم میکنم؟

سعی کن ورزش پیاده روی رقص هرجی راحتی باورزشهای قدرتی انجام بدی

مرسی خیالم راحت شد 

بازم ازاین حرفه ای ترهابپرس این کالری شماری هم یه اصول وقانون خاص داره 

کمتر از کالری گفته شده بخوریم استپ وزنی میکنیم؟  من یه هفته است شروع کردم  باید هزارتا ک ...

آره بهتره که بخوری اگه به غذا اشتهات کم شده دوتا دونه نون خامه ای بخور میشه ۵۰۰ کالری یا یدونه شیرینی تر بخور حتی اگه لاغر هم بشی با کمتر از مجاز ممکنه بعد رژیم برگرده 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
من بافرمول قدیم الان باید۱۱۶۰بایدبخورم بافرمول شما۱۵۴۰میشه خیلی نیست؟؟؟

۱۱۶۰کمه زیر۱۲۰۰هست 

شما الان چن کیلویین وزن اول و وزن هدفتون چند هست؟

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی....
آره بهتره که بخوری اگه به غذا اشتهات کم شده دوتا دونه نون خامه ای بخور میشه ۵۰۰ کالری یا یدونه شیرین ...

آهان باشه عزیزم مرسیییی

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍