2737
2739
عنوان

دیگه امیدی به خوب شدنم نیس اگه ناشنوا شدم بچمو بدم ب کی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2151 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 اصن بالفرض ک قوی بودم شوهرم دوستاش خونوادش نمیگن زنت ناشنواس و مشکل داره تو هر جمعی نمیتونه با ...

ببين عزيزم ديدت خيلي بده

من تا الان كه خواهرم  ٢٨ سالش شده نديدم كسي مسخره كنه واقعا

خجالت كشيدنم نداره حتا

يه اتفاق كه براش پيش اومده ممكنه هر كسي جاش ميبود 

اصن اين فكرارو نكن كه كسي مسخره ميكنه يا تو بايد خجالت بكشي

بعدشم شما كه تا الان  شنوا هستيد واقعا ارتباط خيلي راحتي ميتونيد بگيريد اصن نگران اوناس نباش فقط رو خودت و عزت نفست كار كن كه كم نياري 

نميگم اصن راحته و هيچ سختي نداره ها 

بالاخره سختي  هم داره ولي من با توجه به شرائط  خواهرم خيلي مورد ناشنوا ديدم فقط بايد اعتماد به نفس خودتو قوي كني اصلااااا خودتو نباز عزيزم 

اينم يه جور زندگيه كه خيليا دارن تجربش ميكنن و شما اولين و اخرين نفر نخواهي بود

ذرسته سختي ذاره ناراحتي داره ولي بايد به پذيرش برسي و باهاش كنار بياي 

مادرشوهرم بهترین مادرمیشه براش . اون هواشو داره من نمیخام با محدودیت بزرگ شه بچم تو مدرسه تحقی ...

افسردگی بارداری سراغت اومده 

دختر خوب هرکسی در هر دوره ای از زندگی ممکنه مشکلی پیدا کنه 

ازدواج یعنی به پای هم در سختی و شیرینی 

خدا رو شکر کن که از کودکی شنوایی داشتی و میتونی خوب صحبت کنی چون ناشنواهای مادر زاد مشکل گویایی هم پیدا میکنن

پس قسمت خوب ماجرا رو ببین 

و اینکه سرعت پیشرفت علم پزشکی چنان بالا هست که حتما  راهی واسش پیدا میشه 

پس جلو جلو غصه نخور 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
منم کم شنوام حق زندگی ندارم ؟! ازدواج کردم بچه دار شدم

من بعید میدونم شوهرم بتونه تا اخر عمرش دووم بیاره مطمئنم دل خودش بیشتر میسوزه هر دفه ک بخاد نگام کنه ‌.. هر دفه بخاد بره خونه اقوام باید تنها بره .. کسی نمیتونه بیاد خونمون

2738

ما خودمون بچه ایم و احساس بچه هار میدونیم بخدا

تو بچه گی داییم منو خیلی دوست داشت چون دختر بودم و اونم سه تا پسر داشت و دختر دوست،

به مامانم گفته بود بیا عوض کنیم بچه هامونو مامانم قبول نکرده بود. داییم وضع مالی خیلللی توپی داشت ولی ما خییلیییی فقیر بودیم.

من بزرگ شدم فهمیدم مامانم قبول نکرده اوندر خوشحال شدم.هیچ وقت نگفتم اونا از ما بهتر کاش عوض میشدم.

با خودم می گفتم اگه این اتفاق می افتاد من یک عمر ته دلم خالی بود و بیکس بودم یعنی نه مادر خودمو میبخشیدم که با من مثل یک عروسک رفتار کرده ونه داییم برا خودم پدر می دونستم 

یعنی یک عمر تباهی 

خواهش می کنم عاقلانه رفتار کن بچه هیچوقت دنبال یک مامان خوشگل و... نمیره مامان خودتش به هر شکلی باشه اونو دوست داره

من بعید میدونم شوهرم بتونه تا اخر عمرش دووم بیاره مطمئنم دل خودش بیشتر میسوزه هر دفه ک بخاد نگام کنه ...

چرا فك ميكني بايد تنها بره؟ يا كسي نياد خونتون؟ اصن چرا ميخوايي خودتو از بقيه پنهون  كني

ببين عزيزم ديدت خيلي بده من تا الان كه خواهرم  ٢٨ سالش شده نديدم كسي مسخره كنه واقعا خجالت كش ...

نمیخام ب چشم تحقیر نگام کننن. تورو خدا درکم کنین تو رو خدا اینجوری ب نفع همس ..... جدا میشم یا بچمو میارم مادرم نگه داره یا میدم ب پدرش و مادرش .. من تصمیممو گرفتم میدونم الان جدانشم ۵ سال دیگه شوهرم خسته میشه و میره نمیخام پس فردا خیانتی صورت بگیره حتی ی درصد ....نمیخام  دوستای شوهرم . شوهرمو مسخره کننن یا منو مسخره کنن ...  طلاق میگیرم میرم تو مرکز کم شنوایان یا ناشنوایان کار میکنم تا اخر عمرمم همونجا میمونم 

عزیززززم واقعا متاسف شدم از خدا میخام خیلی زوووود خوب بشی فقط بدون الان بدتر از مشکلت نا امیدیتههههه بخودت بیا امید داشته باش و اینم بدون بچت بهت نیاز داره انشالله هرچی زودتر تایپیک میزنی که خوب شدی😻

من بعید میدونم شوهرم بتونه تا اخر عمرش دووم بیاره مطمئنم دل خودش بیشتر میسوزه هر دفه ک بخاد نگام کنه ...

مگه قرار چه اتفاقی برات بیفته که با همه قطع رابطه کنی ؟!توام مثل بقیه انسان ها باید زندگی کنی حق زندگی داری زود خودتو باختی حتما برو مشاوره چون باردار هم هستی خیلی روت فشار فقط اینو بهت بگم لب خونی یاد بگیر تو که شنوایی داری راحت میتونی کنار بیای من حتی خیلی از کلمه هارو نمیتونم بگم 

مگه مادر ناشنوا چشه؟

چرا رو خودت عیب میذاری عزیزم؟

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706