2737
2739
عنوان

دیگه امیدی به خوب شدنم نیس اگه ناشنوا شدم بچمو بدم ب کی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 85 پست
ام ار ای ک اشعه نداره میتونی بری حتما برو از سرت ی عکس بگیرن  قبلا سرت جایی نخورده تشنج اینا ن ...

نه والا جایی نخورده شب خوابیدم صبح بلندشدم دیدم گوشم کیپه همین

اخه ی ماهه اوضام اینه هر دکتریم رفتم میگه حسی عصبی . اونام الکی میگن؟

عزیز دلم من تا آخر بارداریم همینطوری بودم و چند تا دکتر عوض کردم نفهمیدن چیه مشکلم بعد زایمان خوب شدم .تازه من دماغمم کیپ میشد نمی‌تونستم نفس بکشم و احساس میکردم دارم خفه میشم.اسی مطمئن باش که خوب میشی و برای منم دعا کن حتما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار زایمان کنی بچتو بغل کنی ببینم بعدشم بازم ب همین راحتی میگی میدمش کس دیگ بزرگش کنه

اخه وضعیت گوشام داره بدتر میشه همش کیپ شدگیش بیشتر میشه میترسم واقعا

2731
حسی عصبی ک اول ی گوشمو درگیر کرد و کم شنوا کرد الان گوش دیگمم درگیره حس میکنم جفت گوشام کم میشنون خو ...

عزیزم .ناامید نباش بازم خداروشکر..دستات سالمه بچت بغل کنی.پاهات سالمه خودت بری دسشویی و نیاز به کسی نداشته باشه..چشات سالمه که بچتو ببینی .گوشهات هم سمعک میزنی 

2740
خدا نکنه خیلی ناامیدی.اون که سرطان میگیره بهش میکن ۱ ماه بیشتر زنده نیستی بهتره یا شرایط تو

دکتر بم گفت ی ماه دیگه بیا برای نوارگوش . بعد اگه کم میشنیدی سمعک تجویز کنم یعنی ی ماه باید افتضاح بشنوم صدای دورو ورمو