2733
2734

نمیخام بچم‌مادرناشنوا داشته باشه ... شوهرمم گناه داره پاسوزمن بشه میخام بچمو بعد ب دنیا اومدن بسپارم دست شوهرم و مادرشوهرم .... چون خودم شرایطشو نخواهم داشت......ولی خیلی سخته زندگی با من بدتا کرد تو بهترین روزای عمرم خودم بعد ناشنواشدن احتمالا ی سره تو‌خونه باشم تا زمان مرگم برسه و راحت شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه.بعدش هیچکس مثل مادر دلسوز بچه نیست.خب سمعک‌میزنی.خودت دو‌دستی بهونه رو تقدیمشون میکنی.فردا روت هوو‌میاره با ای رفتارت

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2731
 مشکلت چیه عزیزم؟

حسی عصبی ک اول ی گوشمو درگیر کرد و کم شنوا کرد الان گوش دیگمم درگیره حس میکنم جفت گوشام کم میشنون خودم دارم حس میکنم  ک یا قراره ب کل ناشنوا شم یام‌کمشنوای عمیق 

2738

خواهرم ناشنوایی چه ربطی به بچه داری داره؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
حسی عصبی ک اول ی گوشمو درگیر کرد و کم شنوا کرد الان گوش دیگمم درگیره حس میکنم جفت گوشام کم میشنون خو ...

دکترا چی میگن؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
خدانکنه.بعدش هیچکس مثل مادر دلسوز بچه نیست.خب سمعک‌میزنی.خودت دو‌دستی بهونه رو تقدیمشون میکنی.فردا ر ...

خودم میخام ازش طلاق بگیرم بره زن بگیره نمیخام ی عمر نگاه تحقیرکننده بقیه روم باشه شوهرمم دیر یا زود خسته میشه مطمئنم

عزیزم ب خودت اعتماد داشته باش اگر مشکلت حل شدنیه ک تمام سفیتونو بکنید اگرم که نه مگه هر کسی این مشکلو داره بچشو زندگیشو میزاره میره؟

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺
2706