2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا بیشتر دوستام دخترن... این سه نفر هم خیلی عادی در حد اینکع جزوه ای یا سوال درسی همین واقعا .. ...

خوب واقعا مگه آدم چقدر جزوه می خواد!!!   اونم که می گین امتحان گند زدین!! 

اصلا من این همه مدت دانشگاه بودم هیچ وقت نیاز نشد از سرها جزوه بگیرم!  تا یادمه پسرها از دخترها جزوه می گرفتند!   اونم معمولا با چند تا دختر گرم می گیرند که آخر ترم جزوه هاشون راحت بگیرند و پرینت کنند!!   پس در حقیقت برای راحتی خودشون هست که با چند تا دختر گرم می گیرند!! 

فکر آینده خودت باش که اگه درس ها رو بیافتی بیچاره ای!   فکر اون پدر و مادری باش که زحمت می کشند و دلشون خوشه دخترشون درس می خونه!

هرچی دیر آید خوش آید من ۱۰ سال پیش عاشق و کشته مرده یه نفر بودم همه خواستگارامو رد کردم فامیل بود همه دیگه میدونستن من دوسش دارم اما چون قیافم تو فامیل که همه دخترا تعریف از خود نباشه مثل میمون میموندن تک بود ادمایی که خیلی دوسشون داشتم پشتم حرف درمیاوردن 😔😔چون مامان نداشتیم و یتیم بودیم همه پشت سرمون میگفتن چون بزرگتر بالاسرشون نیس و قشنگن همه کارن پسره منو ۷ سال سرکار گذاشت بعدم رفت دختریرو گرفت که حالت از قیافش بهم میخورد بعدم گفت اون نجیبتره توی بعد یک سالم خبرش رسید با دوس پسرش گرفتنش جدا شدن 

2731

حالا وقتی به جای زخمهای روی دستم که از روی خامی به خودم اسیب میزدم نگاه میکنم میگم خدایا شکر که اون نشد ادم احمق دهن بین کثیف دختر باز بدبخت بی پول بی ناموس ابرو منو برد اسممو سرزبونا انداخت بعدم رفت حالا هیچ کس از مرده و زندش خبر نداره 

هرچی دیر آید خوش آید من ۱۰ سال پیش عاشق و کشته مرده یه نفر بودم همه خواستگارامو رد کردم فامیل بود هم ...

عزیزمممممم❤️❤️🥲🥲🥲🥲

ممنون و اینو گفتید ک بهم کمک کنه❤️❤️❤️❤️

ایشالا ک خدا بهترین هارو بهتون بده 

حالام خداروشکر ۷ سال شوهر کردم بنده خدا قیافه ندار اما کاملا کاملا انسان خوبیه یعنی نیمه گمشده منه قبل اینکه بگم چی میخوام ۷ ساله خودش خریده چه برا خونه چه شخصی عاشقشم هروز بیشتر از دیروز 

حالام خداروشکر ۷ سال شوهر کردم بنده خدا قیافه ندار اما کاملا کاملا انسان خوبیه یعنی نیمه گمشده منه ق ...

خداروشکر ب خاطر الانتون...

الهی شکر...

الهی ک هرروز عاشق تر از دیروزتون باشین و پایداری همیشگی ❤️

استارتر الان می گی خدا یه نشونه برام بفرسته که این پسر مال من نیست!!   خوب نشونه رو خوده پسره با اون عکسش فرستاده!!   چرا ما فکر می کنیم نشونه یعنی یه فرشته از آسمون بیاد پایین و بهمون وحی نازل کنه!!!   

مثل اینه که بگم مادرشوهرم منو از خونش پرت کرد بیرون ،    بعد بگم خدایا یه نشونه بفرست که بفهمم مادرشوهرم منو دوست نداره!!!!     

اینارو گفتم که بدونی گاهی آدم عاشق ادم اشتباهی میشه برای هیچی عجله نکن وقتی موقش بشه خودش میاد با دنیام عوضت نمیکنه مثل شوهر من بخدا کثافت شب ۷ مامانش گیر داده بود بیا بریم ... تو اتاق حالم بده روحی بده بهم 

خیلی ممنونم از شما دوست عزیز خواهش میکنم حرفاتون خیلی زیباست و من خیلی خوشحال میشم کسی درست راهنمایی ...

من خودمم خیلی اشتباه داشتم تو زندگیم

ولی تجربیاتمو بهت میگم 

ی دختره تو دانشگاهمون بود از همه دخترا دور بود از پسرا هم همینطور منظورم این بود روابط دوستانشو داشت ولی زندگیش بر پایه خودش و اعتماد بنفسش بود فوق العاده زرنگ باهوش  از هیچ پسری تو درساش کمک نمیگرفت خودش میخوند تحقیق میکرد همیشه هم داوطلب برا حل کردن مسائل استاد

شخصیتش برا همه جذاب بود همه پسرا بهش احترام میذاشتن حتی استادا هم طرف اون میرفتن واسه بحثو گفت و گو خلاصه واقعا دختر خودساخته ایی بود

ب همه دخترا هم کمک میکرد و همیشه حرفش این بود بچه ها  اینقد نگین فلان پسر درسخونه فلان پسرتکالیفو حل کرده بریم ازش بگیریم سعی کنید خودتون حل کنید یا ب خودم بگین براتون میفرستم ولی پسری رو التماس نکنید

خیلی دختر مودب و موفقی بود

ی روز رفتم اتاقش ک کمکم کنه تو پروژم با اینکه اون رشتش الکترونیک بود من قدرت ولی خیلی بهم کمک کرد با اینکه هم رشتم نبود

دیدم بالا تختش نوشته هرروز ۶ صب بلند شو 

اهدافت رو دنبال کن 

کلی جملات قشنگ 

اونجا بور ک فهمیدم چرا از همه جلوعه 

چقد تلاش میکنه

تو دانشگاه کسی قصدش ازدواج نیست چون همه دانشجو هستن و سربازی هم نرفتن  سنشون هم کمه پس راحت ترین کار اینه واسشون با ی دختری دوس شن بعد چهار سال برن پی زندگیشون من دیدم  دو نفر ک عاشق هم بودن هم بهم نرسیدن 

اگه میخوای تو زندگیت کسی سمتت بیاد موفق باش 

بهترین باش

با درس خوندنت و نمره الف شدنت همه میان سمتت

استارتر الان می گی خدا یه نشونه برام بفرسته که این پسر مال من نیست!!   خوب نشونه رو خوده پسره ب ...

چ مثال جالبی زدین 👌

مچکرم ❤️

راستش من این بیشتر ازارم میده چراااا من نه؟

مگه من چمه....

ممنون ازتون خیلی حرف زیبایی زدین