2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا شما از اون دخترهایی هستین که هم جزوه رو کامل می نویسین هم تمیز و خوش خط!!!

یعضی وقتا اره بعضی وقتا نه...

ولی راستش چ چیزی گفتین ها 🥲🥲🥲

والا شک کردم...‌‌‌‌‌‌‌‌اوناب خاطر راحتی خودشونه 

2742
من خودمم خیلی اشتباه داشتم تو زندگیم ولی تجربیاتمو بهت میگم  ی دختره تو دانشگاهمون بود از همه ...

خیلییییی ممنونم از این حرفا 👌👌👌👌

خیلی عالی بود واقعا خیلی عالی ...

ممنونم ک  وقت گذاشتین و بهم میگین ❤️❤️❤️

ی سوال

اینکه واقعا پسرا تو کارشناسی خیلی دنبال ازدواج نیستن؟

و اینکه واقعا دیدین تا حالا توی دانشگاه که دو نفر خیلی همو دوست داشتن ولی سر آخر نرسیدن بهم؟؟؟همین ماه اخرتون؟؟؟

این حرف خیلی دیدمو عوض کرد

ب اینک خداوند برات بهترین هارو میخاد ایمان داشته باش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
یعضی وقتا اره بعضی وقتا نه... ولی راستش چ چیزی گفتین ها 🥲🥲🥲 والا شک کردم...‌‌‌‌‌‌‌‌اوناب خاطر ر ...

خودت بشین یکم دو دو تا چهار تا کن!   پسری که مدرکش هنوز نگرفته   دو سال سربازیش رو هم نرفته  و شغلی نداره   منبع درآمدی نداره   اصلا به ازدواج فکر نمی کنه!!   نهایت نهایتش دنبال دوستی هست!!   دوستی دوران دانشگاه هم به خاطر وجود حراست دانشگاه و رفتار همکلاسی ها  زیاد اتفاق نمی افته اگه هم اتفاق بیافته زیاد جلو نمی ره!!

پس فعلا تمرکزتان بزار رو درست که 

از قدیم گفتن فکر نون باش که خربزه آبه!!

2740

استارتر، من حدس میزنم تو با طرف طوری برخورد کردی که اون فکر کرده تو همیشه هستی. واسه همین برای به دست آوردنت نیازی نیست تلاش کنه تورو همیشه داره.  

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
خیلییییی ممنونم از این حرفا 👌👌👌👌 خیلی عالی بود واقعا خیلی عالی ... ممنونم ک  وقت گذاشتین ...

تو دانشگاه دو نفر بودند خیلی هم می خواستند همش دست تو دست هم می دیدمشون!!! دختره هم چادری بود!!    بعد سه ماه تعطیلی تابستون تو دانشگاه پیچید که مریم ازدواج کرده!!   گفتیم با دوست پسرش؟  گفت نه   به خواستگار کارخونه دار براش آمد اونم سریع قبول کرد  یه دنگ از کارخونه رو هم زده تو قباله اش!!   بعد مریم تو دانشگاه که دیدیم چه طلاهایی چه دستبند خوشگلی و چه حلقه ای!!  نگم برات!! 

دلمون رفت!  همه افسردگی گرفته بودیم از آینده فقیرانه خودمون!  

استارتر، من حدس میزنم تو با طرف طوری برخورد کردی که اون فکر کرده تو همیشه هستی. واسه همین برای به دس ...

ببینید اتفاقا الان ی چیزی یادم اومد....

اصلا حتی ی درصد هم این طوری رفتار نکردم واقعا...

ولی سر ی چیز دیگه احساس میکنم فکر کرده می‌تونه بعدا باهام باشه 🤔🤔🤔🤔

چیز جالبی گفتین....

آخه دختره از ایناس ک از دور خیلی خوبه و پسره میخواد بگه من با این هستم 

خیلییییی ممنونم از این حرفا 👌👌👌👌 خیلی عالی بود واقعا خیلی عالی ... ممنونم ک  وقت گذاشتین ...

اره عزیزم شک نکن تو کارشناسی هیشکی بفکر ازدواج نیست اوایل همه جو گیرن با یکی دوست شن  ولی ترمای بالاتر همه بفکر کار اینده شغلی و اینکه چیکار کنن سربازی نرن یه عده ب بهانه ارشد سربازی نمیرن ک ادامه تحصیل بدن ی عده هم سربازی میزن ک بتونن با خیال راحت ی کار پیدا کنن تنها چیزی ک بهش فکر نمیکنن ازدواجه

حالا تو فکر کن کی این وسط ضرر کرده 

دختر

هم از درساش گذشته هم اینکه شکست روحی خورده

ببین ادم باهوشی باش اجازه نده تجربیات بقیه رو تجربه کنی تو باهوش باش استفاده کن

تازه اگه با همکلاسیت رابطه بر قرار کنی خیلی سخته فک کن اون اون درساشو پاس شه بره بالاتر تو بیفتی 

اجازه نده بعد چهارسال استرس اینو داشته باشی ک چرا رفتم سمت فلانی  اگه نمیرفتم شاید فلان پسر میومد خواستگاریم این چیزارو خیلی تو دانشگاه دیدم 

ی چیزی هم بدون

پسرا پسرا پسرا

وقتی از دختری خوششون بیاد اونو زیر نظر میگیرن تا ترمای اخر

ک ببینن ایا بدرد زندگی میخوره یا نه

پس اشتباه نکن 

تو دانشگاه دو نفر بودند خیلی هم می خواستند همش دست تو دست هم می دیدمشون!!! دختره هم چادری بود!! &nbs ...

👌👌👌🥲🥲🥲از این داستان هام زیاده ب نظرتون ؟؟؟

چون راستش ما خودمون دست تو دست تو دانشگاه زیاد داریم ولی اینقدر همشون تو این ی سال عاشق همن ک آدم حسودیش میشه 

2706