2737
2734
اره عزیزم شک نکن تو کارشناسی هیشکی بفکر ازدواج نیست اوایل همه جو گیرن با یکی دوست شن  ولی ترمای ...

البته همیشه هم این طور نیست. هم دوره ای های من هر کی با هر کی تو دانشگاه دوست بود، با همون ازدواج کرد. یعنی مدرک لیسانس و سند ازدواج رو با هم گرفتند

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید لطفا

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
ببینید اتفاقا الان ی چیزی یادم اومد.... اصلا حتی ی درصد هم این طوری رفتار نکردم واقعا... ولی سر ی ...

چه پیچیده!  

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2728
البته همیشه هم این طور نیست. هم دوره ای های من هر کی با هر کی تو دانشگاه دوست بود، با همون ازدواج کر ...

اخه الان نسل ما یکم فرق دارن راستش 🥲

ممنون از اینکه بهم راهنمایی دادین 

ایشالا ک بهترین ها نصیبتون بشه

اخه الان نسل ما یکم فرق دارن راستش 🥲 ممنون از اینکه بهم راهنمایی دادین  ایشالا ک بهترین ها ن ...

ای جان، ممنونم بابت دعای قشنگت. امیدوارم برای تو هم بهترین ها اتفاق بیفته  

2738
البته همیشه هم این طور نیست. هم دوره ای های من هر کی با هر کی تو دانشگاه دوست بود، با همون ازدواج کر ...

من بتازگی فارغ التحصیل شدم والا جدیدا کسی بفکر ازدواج نیست چون بیکارنو پول ندارن

ایشالا ک خدا کمکتون کنه

ممنون عزیزم

دستت درد نکنه گلم 😘

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭