2733
2739

نیاز دارم... میخوام چندین ماه جمع کنم برم یه گوشی بخرم برا خودم دانش آموزم سال دیگه میرم دانشگاه خیلی لازمم میشه 😭😭😭😭

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فروشندگی  من خودم فروشندم یکو دویست حقوقمه

عزیزم حضوری میری؟ من دلم یچی اینترنتی میخواد چون حضوری شرایطش رو ندارم 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
نظافتچی مثلا آرایشگاه مهارت‌ خاصی هم نمیخواد 

😑😑😑😑

هیچکس واسه آرایشگاه نطافتچی نمیگیره همون شاگرد انجام میده

مثل منشی مطب ک باید نظافتم بکنه

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
فروشندگی  من خودم فروشندم یکو دویست حقوقمه

چقدر کم کجایی مگه

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
2740
عزیزم حضوری میری؟ من دلم یچی اینترنتی میخواد چون حضوری شرایطش رو ندارم 

خی فروشندگی مگه غیرحضوری هم داره؟ 😑

بله حضوری میرم

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
فکردم میلیون میگی اره شغلای تینیجری که همون فروشندگی و اینا باشه حقوقش سه تومن اینا هستش

فروشندگی شغل تینجریه واقعا ‌؟ 

ادمین پیج

خیلی دوس دارم ولی نمیدونم کجا چطوری باید برم بعضی پیج ها مثلا میگن اره ادمین میخواییم تهش کلاهبرداری از آب در میاد 

مدرسه نداری? چطوری بری سرکار

منظورم شغل های غیرحضوری بود 

خیلی دوس دارم ولی نمیدونم کجا چطوری باید برم بعضی پیج ها مثلا میگن اره ادمین میخواییم تهش کلاهبرداری ...

من دو جا آشنا بهم معرفی کردن 

ببین بگرد بلاخره یکجا درست پیدا میشه و بعدش از تلاش حتما دعا کن 

من دو جا آشنا بهم معرفی کردن  ببین بگرد بلاخره یکجا درست پیدا میشه و بعدش از تلاش حتما دعا کن& ...

ماهی چقد درآمد داشتی؟