2733
2739
عنوان

کاری هست که حداقل ماهی 400 تومن درامد داشته باشه؟ 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 24 پست

برو یک داروخانه بگو میخوای کاراموز بشی بعضی قبول میکنند دو ماهی رایگان میری همه کارها رو یاد میگیری بعد ساعتی بهت حقوق میدن شیفت غروبم داره که به درست لطمه نخوره فکر کنم دومیلیونی دست مزد میدن 

دستیار دندانپزشکم میتونی بری 

اقوام نزدیک خودم تابستون اینکارو کرد برای کتابهای کنکورش پول جمع کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سایت ایراپیشه توی تاپیکم توضیح دادم. اگه نتت خوب باشه و دستت تند باشه میتونی توی 5 ساعت و شایدم سا ...

عزیزم خودت تونستی درآمد زایی کنی ازش؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
من تازگیا آشنا شدم باهاش و دوبار درآمد زایی کردم ... یعنی تا الان دوبار پول ریختن بهم و اینکه واقعی ...

اصلا مینویسه پلاک موجود نیست 🙁🙁😞😞😞

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2740