2737
2739

تا حالا چند بار تصمیم ب بچه دار شدن گرفتیم و حتی آخرین بار دو ماهم اقدام داشتیم 

بار اول و دوم بعد بحث های ساده شوهرم گفت من بچه نمیخوام و بچه دار نشیم (میدونست من دوست دارم بچه بیارم) من گفتم باشه و دیگه حرفشو نزدم 

بار آخر اون حرفشو شروع کرد و منم بعد کمی ناز کردن قبول کردم و سه ماه سفت و سخت رژیم قبل بارداری گرفتم و دو ماهم اقدام داشیم ک دعوامون شد و شوهرم جلو برادر من و برادر خودش گفت من بچه نمیخوام از لحاظ مالی شرایط ندارم (درصورتیکه مشکل مالی نداره اینو گفت ک من بگم باشه منم کمکت میکنم و من کمتر خرج میکنه م... چون سختشه من پس انداز دارم و از اون پول میگیرم برای خرجام) 

منم بعدش حرفی زدم و وانمود کردم دیگه ب هیچ عنوان بچه نمیخوام (ولی از درون داشت م میسوختم هم بخاطر اون سه ماه زحمت رژیم ک بر باد رفت هم بخاطر اینکه دلم ب شدت بچه میخواد) 

حالا گاها شوهرم عکس بچه های کوچکو نشونم میده

یا حتی یه بار گفت یه بچه از پرورشگا بیاریم

یا دوسه بار گفت چون بچه نداریم زندگی مون اینجوریه

بنظرتون راه و درست رفتم؟ 

اگه باز از این حرفا زد چ عکس العملی نشون بدم ک بفهمه دیگه ازش بچه نمیخوام (چون مطمئن م بازم بعد کلی زحمت میگه نمیخوام یا حتی ب دنیا بیاد میگه من نمیخواستم و...) و بسوزه 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

رفتیم پیش ی دکتر برا رژیم قبل بچه و.... میدونی چی بهمون گفت؟!!!

گفت بابا رژیم چیه ... بعد به شوهرم گفت برو برن تموم شه ده از جوونای 18-20 ساله یادبگیرین تا شماها تصمیم بگیرین که چیکار کتین اونا بچه بغلشونه😂😉😂😂😂😂...

حالام هی کشش نده. بچه میخوای بیار دیگه سالم باشه دیگه دختر و پسر بودنش رو بسپر دست تقدیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا بچه نیار تا اخلاقش درسته نشده 

چون بعد بچه تازه بدبختیات شروع میشه توام ک شوهرت اینجوریه افسرده میشی

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱