2737
2734

سلام خانوما راستش من ۱۴فروردین سفط کردم ۵روز هم خونریزی پریودی مانند داشتم حالا هنوز پریود نشدم مادرشوهرم میگ باید ۴۰روز از سقطت بگذره ولی آخه درد دارم شکمم  واقعا بزرگ شد یعنی حس میکنی انگار حداقل ۳ماهه ک حاملم درحالی ک من حداقل انق شکم نداشتم شمام اینجوری هستین شکمتون بزرگ میشه؟بعد ظهر داشتم  غر میزدم ک پریود نشدم هنو شوهرم گف ا شکمت معلومه ایندفعه پریود بشی کل خونه رو سیل میبره😒😒😂😂آخه خیلییی  اذیتم بنظرتون عاذیه ؟ضمن اینک من شکم دارم اما ن دیگ  مثل  زنای باردار ک نیس بزرگ و گرد بشه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

نه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
نه

ای خوشبحالت حسودم نیستمااا😒😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ای خوشبحالت حسودم نیستمااا😒😂😂

😄😄 

کلا آروم میشم برعکس بعضیا تو پریودی پاچه میگیرن😶😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
😄😄  کلا آروم میشم برعکس بعضیا تو پریودی پاچه میگیرن😶😂

بنده برگزیده خدا میگن شمایی

2738

منم شکمم ورم میکنه و برخلاف اون دست عزیز ک بالاتر گفت آروم میشم من سگ میشمو و مدام درحال پاچه گرفتنم😐

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 خداجون من بهت ایمان دارم ک زودی مامان میشم😍 🧏‍♀️+🧏=👩‍❤️‍👨 👈👨‍👩‍👧 =؟؟؟؟؟؟ این امضام اوج خلاقیته منه🤣 اون علامت سوالا یعنی اینک معلوم نیس کی سه نفره بشه خانوادمون😅

۲یا۳روز اولش باد میکنم😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
بله انگار ۳ ماهه باردارم ولی مجردم    

وای  تو منییی دلم گرم شد یکم آوخیییی

از وقتی تنبلی گرفتم و اضافه وزن همش مثل 3 ماهه باردار ها هستم دیگه نزدیک پریودی بدتر 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
درمان فشارخون کسی میدونه جز آبلیمو 

ترشیجات یچیزی که ترش باشه یااسیدی

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
منم شکمم ورم میکنه و برخلاف اون دست عزیز ک بالاتر گفت آروم میشم من سگ میشمو و مدام درحال پاچه گرفتنم ...

منممممم😂😂

از وقتی تنبلی گرفتم و اضافه وزن همش مثل 3 ماهه باردار ها هستم دیگه نزدیک پریودی بدتر 

منم تنبلی تخمدان دارم اضافه وزن هم دارم اما شکمم اونق بزرگ نیس ک الان معلومه قشنگ ورمه همش انگار باد کرده

2706