2752
2734
عنوان

فیلم ترسناک دیدن با شوهرم...

1037 بازدید | 50 پست

شب وقتی فیلم ترسناک با شوهرم میبینم معمولا شب تعطیلیه بعد ساعت ۱ شب به بعد میذاریم برو تلویزیون برق ها رو هم خاموش می‌کنیم 

بعد که مثل سگ ترسیدی چند بار نگاه میکنم میبینم شوهرم داره میبینه خیالم راحت میشه احساس امنیت میکنم..

بعد که به ترسناک ترین نقطه میرسه و شدیداً رفتی تو فیلم و واقعا از ترس خشک شدی یهو می‌بینم شوهرم خوابیده ‌..

گاهی بوده اینقدر ترسیدم همونجا پتو کشیدم روم حتی تلویزیون خاموش نکردم خوابیدم 

وای چ خوبه😆😆😆

ارزو داشتم باشوهرم بشینیم فیلم ببینیم مخصوصا ترسناک

اما دوست نداره

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
همیشه همینطور بوده

باورت نمیشه قبلا انقدر نگاه میکردم نمی ترسیدم 

الان میترسم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

یکی از فانتزیام همینه😂😂😂🤣

از نوجوانیم فانتزیم بود ک با شوهر احمقم بشینم فیلم ترسناک ببینم 

بعد بترسم اونم منو محکم بغل کنه بگه نترسیا من مثل کوه پشتتم 

ولی متاسفانه فعلا مجردم و بدتر ک عاشق فیلم ترسناکم ترسو نیستم

مجبورم ازدواج کردنی الکی ادا بیام چاره چیه

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
همیشه همینطور بوده

نظرت چیه نگاه فیلم ترسناک نکنی؟

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔