2204

طلا بهترع 

بزار صندوق امانات

🖕🏻 Будь хорошим                                               من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع                 
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306

طلاتو نگه دار 

پول بی ارزش میشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

نههههه نفروششششش 👐🏻

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن،‏هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                       goftino.com/c/BVamgS  
2050

بزار بمونه با این اوضاع اقتصادی پول روز به روز بی ارزش تر میشه.اما بابت امنیتش بزار صندوق امانات بانک

همینجوریشم دلم دیوونه نگاته😇😇همینجوریشم هرجا بری این دلم باهاته😉😉فقط تو، کنارم ،بمون چون، این دل دیوونه خام اون‌نگاته😍😍از اول به تو حس خوبی داشتمو دارم😊من از اول به تو همه حسمو هدیه دادم پس بدون که یه عمری تا همیشه این دل دیوونه پیش تو پیر نمیشه🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️
2051