2137
2217

طلا بهترع 

بزار صندوق امانات

هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                        من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215

طلاتو نگه دار 

پول بی ارزش میشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

نههههه نفروششششش 👐🏻

من براش احسن الخالقین بودم ولی اون اکثر الخالقین رو دوست داشت 🥀      آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن🌈       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      من تو هر چی که بدست آوردم و از دست دادم خدا رو دیدم💛   goftino.com/c/BVamgS 

بمونه بهتره

پول بی ارزش میشه رفته رفته

تو قشنگ ترین تعریف من ازعشقی....🔗❤   senin kadar hiç kimseyi sevmedim......                                                 من نگاهِ تو را ، حسِ نابِ تو را ، ب جهان ندهم ! تا اسیرِ توام ؛ من از این قفست ، ب خدا نَرَهم ...!                   تو خودِ عشقی ، مگه میشه یادم بره چشاتو؟ !                            معذرت بابت لغو دوستیا ، لطفا درخواست ندین !
2050

بزار بمونه با این اوضاع اقتصادی پول روز به روز بی ارزش تر میشه.اما بابت امنیتش بزار صندوق امانات بانک

همینجوریشم دلم دیوونه نگاته😇😇همینجوریشم هرجا بری این دلم باهاته😉😉فقط تو، کنارم ،بمون چون، این دل دیوونه خام اون‌نگاته😍😍از اول به تو حس خوبی داشتمو دارم😊من از اول به تو همه حسمو هدیه دادم پس بدون که یه عمری تا همیشه این دل دیوونه پیش تو پیر نمیشه🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

اسی دست نزار تو دلم که کلی طلاهامو دزدیدن قبلا دلم خووووونهههه

تا خدا پشتمه دنیا تو مشتمـــــه🥺🌹برای ظهور آقا امام زمان صلوات بفرستید🌹🥺میشه برای سلامتی کل خانوادم و خودم یه صلوات بفرستید ممنونم 🌸🥺
1718