2737
2734

من از شنبه تا پنجشنبه همش توی خونه هستم هیجا نمی‌رم حتی توی حیاط امروز جمعس میگم برو یکم استراحت کن عصری بریم بیرون میگه نمی‌خواد بشین توخونه میگم من ک همش توخونه ام کی رفتم بیرون ی امروز بریم گفت ن لازم نکرده دیگه چیزی نگفتم  یکم بعدش هم شروع کرد بحث کردن چرا تلویزیون روشنه ازصبح تا شب این روشنه 

گفتم خب بچه میخواد نگاه کنه تا بیداره پا تلویزیون وقتی خوابه خاموشه من ک نگاه نمیکنم شروع کرده سرو صدا ک فکرکردی همه چی مفته منم خاموش کردم بچه شروع کرد نق زدن منم دیگه عصابم خورد شد بهش گفتم بیا ببین این تلویزیون میخاد دلخوشی همینه چقدر شماها خسیس هستین دلتون نمیاد بخاطر بچتون ی هزارتومن خرج کنی میرم خونه مامانت اونجام برنامه کودک براش میزارم ی دقیقه میرم تو آشپزخونه و بیام یا بچه سرگرم بازی میشه سریع خاموش می‌کنه چقدر شماها گدا هستیدبعد گفتم کاش میکردیم راحت می‌شدیم گفت تو بمیری الهی منم گفتم اتفاقا اگر تو بمیری همه ما راحت میشیم ،ازاین حرفم پشیمونم ،ولی درکل دلم گرفته خیلی حالم بده کاش حداقل خونوادم پیشم بودن😭😭😭😭بخدا دیگه عصاب ندارم حوصله ندارم همش گیرمیده غر میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زندگی با آدم خسیس خیلی سخته 

اره بخدا خیلی سخته 

هم خودش هم مامانش خیلی خسیس هستن ی هزارتومن خرج نمیکنن ،بخدا سه ساله عروسی کردم ب جز مانتویی ک برا عروسیم گرفتم دیگه نگرفتم تا پارسال عید هرجا میرم مهمونی میرم لباسا دخترداییمو قرض میکنم 

2738

خودت دست بچه ات رو بگیر ببر بیرون  اینجور که نمیشه بشینی تا اون ببرد 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
خب تو هفته دست بچتو بگیر برین بیرون باهم

نمیزاره میگه نرید بیرون 

با تمام فامیل هام قطع ارتباط کردم 

شماره هاشون رو ازگوشیم پاک کرده منم فقط وقتایی ک نیست شماره دخترداییمو و خونه داییم رو حفظم زنگ میزنم احوالپرسی بعدم پاک میکنم 

اره بخدا خیلی سخته  هم خودش هم مامانش خیلی خسیس هستن ی هزارتومن خرج نمیکنن ،بخدا سه ساله عروسی ...

مرد خسیس رو بزور باید ازش بخوای با بحث و دعوا وهرچی که از دستت برمیاد

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
نمیزاره میگه نرید بیرون  با تمام فامیل هام قطع ارتباط کردم  شماره هاشون رو ازگوشیم پاک ک ...

یبار برو بیرون ببین چی میشه مثلا تا نزدیک بازار نهایت میخواد غربزنه دیگه بهش محل نده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706