2733
2734
عنوان

باشوهرم بحثم شده ،دلم خیلی گرفته 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 50 پست
نمیزاره میگه نرید بیرون  با تمام فامیل هام قطع ارتباط کردم  شماره هاشون رو ازگوشیم پاک ک ...

چرا اینجور برده شدی که هر چی بگه گوش بدی جلوش دربیا 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
برای خودت و بچه ت سرگرمی درست کن  برین بیرون ، پارک ، خانه ی بازی

اخه شهری ک هستم هیچ امکاناتی نداره ی پارک داره اونم خیلی دوره کنارخونه ما فقط ی کوهه و ی مشت خونه ک هرکس برا خودشه خیلی اهل رفت و اومد با همسایه نیستن 

میگم بزار گواهینامه بگیرم میگه نمیخواد 

دیگه هروز میخوای بشینی پشت ماشین بری اینور و اونور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت دست بچه ات رو بگیر ببر بیرون  اینجور که نمیشه بشینی تا اون ببرد

فقط تنها جایی ک میرم اونم سرکوچمون دم سوپری اگ چیزی بخوام دست بچمو بگیرم ببرمش بیرون تا سرکوچه یچی براش بخرم و بیام 

2731
چرا اینجور برده شدی که هر چی بگه گوش بدی جلوش دربیا 

وای خدا خیرت بده مگه جرعت دارم ی کلاممو بکنم دو کلام کتکم میزنم 

بخدا همین الان دراومد گفت اگر زرمفت بزنی بلندت میشم منم خفه شدم ،البته اگ خدا بخواد مدتیه نزده منم ترسیدم یچی بگم باز بزنه آخه کتک هاش خیلی بده با مشت میزنه تو سرم 😭😭

خسته شدم بخدا خیلی خسته شدم 

مرد خسیس رو بزور باید ازش بخوای با بحث و دعوا وهرچی که از دستت برمیاد

اخه نمیشه دعوا کرد و بحث کرد میزندم 

جرعت ندارم از ترس اینکه نزنه هیچی نمیگم قبلا خیلی منم غد بودم ولی همش کتک می‌خوردم خیلی بد میزنه با مشت توی سرو صورت و همه جام میزنه قبلا میگفتم چطور توی فیلم ها زنا پا چشماشون سیاه میشه چقدر الکی برداشتن گریم کردن یا ی سیلی میخورن دهنشون خونی میشه تا حالا فهمیدم واقعا میشه 

یبار برو بیرون ببین چی میشه مثلا تا نزدیک بازار نهایت میخواد غربزنه دیگه بهش محل نده

رفتم قبلا 

بعد ک فهمیده شروع کرده سرو صدا کردن ک چرا رفتین بیرون هرچی لازم داری بگو خودم میخرم 

میگم پول تو جیبی بده میگه میخوای چکار خودم هرچی خواستی میگیرم برات وقتیم یچی میخام میگه پول ندارم منم دیگه هیچی نمیگم وقتی میگه پول ندارم میترسم هی اصرار کنم واقعا نداشته باشه شرمنده بشه 

رفتم قبلا  بعد ک فهمیده شروع کرده سرو صدا کردن ک چرا رفتین بیرون هرچی لازم داری بگو خودم میخرم ...

بزار غر بزنه تا خسته بشه بگو خرید نداشتم رفتیم هواخوری پیاده روی

ی کار نتی مثل تایپ یا کارای ایراپیشه رو یواشکی انجام بده پولشم نگه دار،برا خودت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بخدا هنوز ک هنوزه پول توجیبی مامان و بابام میدن بهم 

چندوقت پیش مانتو میخواستم بگیرم آخه خب لباس نداشتم 

پولشو مامانم داد 

پالتو زمستونه مامانمو می‌پوشم دید لباس زمستونه ندارم پالتوش نو بود بهم داد ی بافت هم برام خرید یکیم خودش برام بافت 

اخه من تک فرزند بودم همیشه همه چی برام فراهم بود حالا این شده زندگیم ،تو خونه بابام یک بار دست روم بلند نشد اینجا کتک خوردم چ کتک هایی شاید یکی فکرکنه دروغ میگم ولی خدا شاهده ک چ روزایی گذروندم و هیچ کس نفهمید حتی خونوادم 

بزار غر بزنه تا خسته بشه بگو خرید نداشتم رفتیم هواخوری پیاده روی ی کار نتی مثل تایپ یا کارای ایراپی ...

والا خیلی دنبال ی کار خونگی هستم ک نفهمه ولی پیدا نکردم نمی‌دونم چکارکنم الان اینا ک گفتی نمی‌دونم چیه بعدم من اینستا و تل ندارم فقط واتساپ دارم 

اره بخدا خیلی سخته  هم خودش هم مامانش خیلی خسیس هستن ی هزارتومن خرج نمیکنن ،بخدا سه ساله عروسی ...

اصلا نه لباس قرض کن نه لباس قدیمی هاتو بپوش

ببین مردارو هرجور عادت بدی همونجوری رفتار میکنن.

مانتو قدیمی تو بردار یه جوری پاره کن که مثلا پوسیده شده تابلو پاره نکن یه جوری که مثلا پوسیده شده.

تو پول جمع کنی خرج نکنی سختی بکشی بعد چند سال شوهرت پول رو پولش بزاره بعد هوابرش داره بره یه زن دیگه بگیره.

شوهذمن از همون اول هیچی نداشت نه خودش نه مادرش. پدرش هم چندساله مرده.

نه خونه نه ماشین هیچی حتی کارهم نمیکرد.

اومد خواستگاری گفت کارمیکنم همه چی میخرم

ولی انقده تنبل بود که کارهم نکرد چندسال تحمل کردم.

بعد از چند سال تازه بهتر شده به این نتیجه رسیدم فقط باعث باعث تنبلیش مادرش بوده که بهش پول میداد و نمیزاشت این کارکنه و زندیگیش و جمع کنه.

مادرش هم توی مدرسه خدمتکاره.

الان دوساله که رفت و آمدو با مادرش کم کردم تنبلی شوهرمم کمتر شده.

میخواستم اینو بگم که الان هرچی حقوق میگیره سریع میبرم وسایل میخرم که تموم بشه شوهرم نشینه توی خونه.

خدا همه مادرشوهرای بد رو لعنت کنه توی زندگی زن و شوهر دخالت میکنن و نمیزارن اونجوری که میخوان خودشون زندگیشونو بسازن

اصلا نه لباس قرض کن نه لباس قدیمی هاتو بپوش ببین مردارو هرجور عادت بدی همونجوری رفتار میکنن. مانتو ...

اره بخدا همینطوره 

خب بازم خداروصدهزار مرتبه شکر ک خوب شده الهی بهترازاینم بشه 

منم خودم آدم ولخرجی نیستم ولی خیلیم دیگه دارم قناعت میکنم ازبس نخریدم دیگه خودم شده برام عادت ولی دیگه نمیخام اینجور باشم دلم میخواد ب خودم برسم اگ نرسم چشم ی زن دیگه میبینه میگه نکته فلانی چ قشنگه فلانی چ ب خودش رسیده 

اووووف خلاصه ک مرد همه جورش بده فقط روحت در عذابه

اره بخدا همینطوره  خب بازم خداروصدهزار مرتبه شکر ک خوب شده الهی بهترازاینم بشه  منم خودم ...

همه مردا آشغالن نمیدونم دخترا چرا ازدواج میکنن از راحتی خونه باباشون در میکنن میرن جایی که عذاب بکشن.

من که دختر ندارم اگه داشتم اصلا شوهرش نمیدادم.

یه پسر ده ساله دارم میخوام بهش یاد بدم ازدواج نکنه چون باید مسئولیت یه نفر دیگه رو به دوش بکشه که اگه نتونه به دوش بکشه اون دختر بیچاره عذاب میکشه و نفرینش واسه منه.

امیدوارم شوهرت دست ار خساست برداره.دست بزن که درست نمیشه چون شوهرمنم دست بزن داره و هنوزم درست نشده.

2706