2737
2739
عنوان

آی وی افی هااا

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زینب جان شما علایمی نداری 

عزیزم از روز دوم که پادرد شدید داشتم ۲روزه کمتر شده . اما چند روزه درد پریودی دارم کمرمم درد میکنه.  جوش ریز زدم رو صورتم . تکرر ادرار دارم . نمدونم علائمه یا ن . توکلم ب خداس

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 
2731
عزیزم از روز دوم که پادرد شدید داشتم ۲روزه کمتر شده . اما چند روزه درد پریودی دارم کمرمم درد میکنه. ...

انشالله که خدا کمکموم می‌کنه .من یکم استرس دارم .چون سوار هواپیما شدم یکم تکون خورد .دو سری قبلی انتقال استراحت مطلق بودم که نتیجه نگرفتم .خدا کنه این سری بگیرم 

انشالله که خدا کمکموم می‌کنه .من یکم استرس دارم .چون سوار هواپیما شدم یکم تکون خورد .دو سری قبلی انت ...

استراحت مطلق خوب نیس . یکم راه رفتن باعث خونرسانی ب رحم میشه ... استرسم اصلا خوب نیس پس بیخیال باش .. علائم داری شما؟

استراحت مطلق خوب نیس . یکم راه رفتن باعث خونرسانی ب رحم میشه ... استرسم اصلا خوب نیس پس بیخیال باش . ...

نه من از دیروز تا الان سرما خوردم .مرتب عطسه میکنم .زنگ زدم دکترم گفت عطسه مسأله ای نداره .ولی نگرانم .تا هفته اول خوب بود فقط  می‌خندیدم .از وقتی برگشتم ریختن به هم .میگم سرما خوردگی شاید خطرناک باشه .پاهام که خیلی دردن

2740
نه من از دیروز تا الان سرما خوردم .مرتب عطسه میکنم .زنگ زدم دکترم گفت عطسه مسأله ای نداره .ولی نگران ...

عزیزم اصلا نگران نباش ... بسپار بخدا انشالله خودش بهترینا برات در نظر میگیره

شما علایم داری 

من یکم پادرد و کمردرد دارم . هچنین جوش ریز و درد پریودی . ک اهمیت نمیدم چون داروهام ممکنه این علائمو ب وجود اورده باشه

بهتره که تا 2 هفته استراحت مطلق باشی

من فقط برای دستشویی بلند میشدم، اونم فقط فرنگی باید استفاده کنی

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
بنظر من نرو بمون خونه پله اصلا خوب نیست ، دیگه بایدصبروتحمل داشته باشی ریسک نکن اصلا

رفتنی مشکلی نبود عزیزم. فرداش ک برگشتم بالا اومدن یکم سخت بود ک سر هرپله یکم وایسادم و اروم اومدم بالا ... ۲هفنه خونه موندن خیلی سخته واقعن از شدت بی حوصلگی گریم میگیره

بعد مثبت شدن بود عزیزم پله داشت بله اما میگم بعد مثبت شدن رفتم بله میکرو کردم الانم به خاطر سرویکس ن ...

اسم بچه تون سرویکس هست 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶