2737
2734
عنوان

آی وی افی هااا

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد نگرفتی دخالت نکنی ؟؟؟یاد بگیر و به بچه اتم آموزش بده 

تو مگه یادگرفتی چجوری حرف بزنی؟ هروقت یادگرفتی ب بچتم یاد بده 😂البته بعید میدونم.... این یچیز ذاتیه  

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 
2731
تو مگه یادگرفتی چجوری حرف بزنی؟ هروقت یادگرفتی ب بچتم یاد بده 😂البته بعید میدونم.... این یچیز ذاتیه ...

اینجا مجازی ه ...نه منو دیدی نه من شمارو

پس دلی نشکن..من بی ادبی بهت نکردم فقط دیدم برای همه چیز خودت بهتر میدونی هر چی گفتیم گفتی دکترم فلانه اینو گفته...یه مثال بزنم ...من تاپیک میزنم دل‌درد دارم چیکار کنم..تو میایی میگی کاربر سيندخت حبوبات کمتر بخور ..نوشابه نخور ..یه کاربر دیگه هم بهم میگه نبات داغ بخور ..جواب من به شماها این باشه ..دکتر من گفته نوشابه بخور هیچی نمیشه..حبوباتم کلسیم داره اونکه خوبه من میخورم ..نبات داغ بده برای معده نمی‌خورم 

تو باشی چی میگی؟؟؟؟میگی استارتر خودت میدونی چیکار کنی ..ماهم چون تعصب به شما داشتیم و کارهای مفیدی کردیم تا مثبت شد..خواستیم باتو به اشتراک بزاریم .حالا تو سرتقی و میخای پله بری اون دیگه واقعا کاری از دستمون بر نمیاد...

2740
اینجا مجازی ه ...نه منو دیدی نه من شمارو پس دلی نشکن..من بی ادبی بهت نکردم فقط دیدم برای همه چیز خو ...

بحث دل شکستن و باز نکنید لطفا که شما بودی دل منو شکوندی و ناراحتم کردی از سر شب تاالان ... من گفتم تاپیک برا هفته پیشه من دیگه رفتم بعدش شما اومدی گفتی نرو خوب نیس منم تشکر کردم بابت نظری ک دادی بعد شما میگی هرکاری مبخوای بکنی بکن ب ماچههه و بعد بحثو با یکی دیگه ادامه میدی .الانم منو مقصر میدونی 

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 
بحث دل شکستن و باز نکنید لطفا که شما بودی دل منو شکوندی و ناراحتم کردی از سر شب تاالان ... من گفتم ت ...

تاپیکتو سایت بالاترین آورد و بروزرسانیش کرد وگرنه ایکاش هرگز این تاپیکو نمیدیدم تا دل شما نشکنه...به هرحال موفق باشید

جسارت نباشع عزیزم شمام آی وی اف کردی؟

نه عزیزم اقدام معمولی

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
انشالله بزودی باردار میشی عزیزم

مرسی عزیزم همچنین شما 😘😘

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
چقد خندیدم عزیزم سرویکس  فاصله جنین تا دهانه رحم مال من کمه گفتن استراحت کن بهم

خخخخخ

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶