2733
2739
عنوان

آی وی افی هااا

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 89 پست
بهتره که تا 2 هفته استراحت مطلق باشی من فقط برای دستشویی بلند میشدم، اونم فقط فرنگی باید استفاده کن ...

مطلق میگن خوب نیس.رحم ب خونرسانی ام نیاز داره بلاخره

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطلق میگن خوب نیس.رحم ب خونرسانی ام نیاز داره بلاخره

چه ربطی داره به خونرسانی

دکتر من گفت 2 هفته استراحت مطلق باش، غذاهای فیبر دار بخور و از دستشویی فرنگی استفاده کن

منم گوش دادم

بازم ببین نظر دکترت چی هستش

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2728

من تازه اول راهم همه آزمایش ها واونو ومشاوره راانجام دادم چه قدر دیگه به نظرتون میشه انتقال بدم

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
چه ربطی داره به خونرسانی دکتر من گفت 2 هفته استراحت مطلق باش، غذاهای فیبر دار بخور و از دستشویی فرن ...

اتفاقا اگه ب رحم خونرسانی نشه جنین لانه گزینی نمیکنه ... یکم تو خونه راه رفتن خوبه . مخصوصا کسایی ک دوز داروهاشون بالاس اگه کلا استراحت کنن غلظت خونشون بیشتر میشه . ک غلظت خون جنین رو پس میزنه گلم

من ۱۴ روز روی تخت بودم برام لگن میزاشتن چه دلی داری

واااقعااا؟ در این حد ینی؟؟؟ 

2738
من تازه اول راهم همه آزمایش ها واونو ومشاوره راانجام دادم چه قدر دیگه به نظرتون میشه انتقال بدم

والا نمدونم . بستگی ب شرایط جسمی داره . ولی پروسه طولانی داره 

اتفاقا اگه ب رحم خونرسانی نشه جنین لانه گزینی نمیکنه ... یکم تو خونه راه رفتن خوبه . مخصوصا کسایی ک ...

عزیزم هرکاری دوست داری بکن، دیگه چرا تاپیک میزنی

من خداروشکر ivf  موفقی داشتم و خواستم بهت کمک کنم، اما اشتباه کردم

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

اسی نگفتی به نظرت چه قدر دیگه اینشالله میسه منم انتقال بدم شکر خدا مشکلی نداشتیم باشوهرم به خاطر تعیین جنسیت دارم میرم

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
والا نمدونم . بستگی ب شرایط جسمی داره . ولی پروسه طولانی داره 

برای شماچندماه شد

اره به خدا .‌دکترم خط و نشون کشیده بود برام

ن دکتر من اصلا اینچیزارو قبول نداره.. اتفاقا گف فقط ۳روز اول استراحت مطلق باش باقی روزا عادی زندگی کن مثل قبل... ولی من استراحت کردم باز .غذامو خواهرم میومد میپخت ظرفامم اون میشست فقط برا سرویس پامیشم و یکم تو خونه راه میرم