2733
2734
خوب وقتی مشچلی با هم ندارید پس باید متوجه شده باشی اخلاقشه خیلی سختها میدونم ما زنا این جیزارو دوس د ...

شوهره منم کادو نمیگیره قبلا پرسیدم هیچ وقت دلت نخواسته کادویی چیزی برام بگیری میگفت پول ندارم بخاطره اونه ولی الان پول هم داره حساب بانکیشو تا سه چهارماه پر کرده هیچ خبری نیس

میشه برای عوض کردن خونه م صلوات بفرسی خیلی تو عذابم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشقانس همش؟؟؟؟ اگه اره خوب زیاده دیگه.  دلش و زده

آره عاشقانه س ولی خب اگه اینکارم نکنم ممکنه فکر کنه دوسش ندارم چون ما کلا هر روز دو ساعت باهمیم

2731
سلام شوهر منم همینطوریه.بعد تازه ببینه میگه برا کی گذاشتی میگم برا تو میگه داری خرم میکنی.انقد از ای ...

سلام. منم حالم بهم خورد دلم میخواد سرد برخورد کنم ولی نمی تونم دست خودم نیس اصلا نمی تونم ازش فاصله بگیرم

چرا این اتفاق میوفته دوسش نداری یا چی؟

دوستش دارم.قبلا خیلی احساساتی بودم.همسرم درگیر ساختن خونمون بود مدام خسته و کوفته بود.میومد خونه کنارش مینشستم،میبوسیدمش،گاهی ابراز علاقه میکردم وسط حرفام متوجه میشدم از شدت خستگی خوابش برده کم کم تغییر رویه دادم که خودم اذیت نشم بعد چند ماه هر کاری کردم دیگه نشدم مثل قبل.الان گاهی استوری میذاره تو اینستا،تگم میکنه میبینه اصلا ب رو خودم نمیارم فک میکنه متوجه نشدم.خودش میگه حداقل لایکم کن.

شوهره منم کادو نمیگیره قبلا پرسیدم هیچ وقت دلت نخواسته کادویی چیزی برام بگیری میگفت پول ندارم بخاطره ...

نه شوهرمن همیشه میگه شذمنده دفعه بعد ایشالله همیشه مناسبتا تو بد موقعیتین اما بدون مناسبت یه هو یه جی میخره مردا همینن هیچ مارشون حساب متاب نداره اگه با هم خوبید بزار رو حساب سادگیو بی عقلیو بلد نبودشون اما ادما وقتی باهم مسکل دارن همچی فرق میکنه

دوستش دارم.قبلا خیلی احساساتی بودم.همسرم درگیر ساختن خونمون بود مدام خسته و کوفته بود.میومد خونه کنا ...

شوهره منم هروقت با ذوق از یچی حرف میزنم خوابیده چند شب پیش تعطیل بود از ساعت ۱ تا ۳ اصرار کردم باهام حرف بزنم از همکاراشو فامیلاشونو ختم خاله ش حرف زد تو همون حالتم خوابش برد

2740
آره عاشقانه س ولی خب اگه اینکارم نکنم ممکنه فکر کنه دوسش ندارم چون ما کلا هر روز دو ساعت باهمیم

یه مدت نزار ببین سراغ میگیره.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
نه شوهرمن همیشه میگه شذمنده دفعه بعد ایشالله همیشه مناسبتا تو بد موقعیتین اما بدون مناسبت یه هو یه ج ...

خداروشکر مشکلی نداریم ولی دارم دیوونه میشم از این همه بی اهمییتی و بی خاصیتیش

سلام. منم حالم بهم خورد دلم میخواد سرد برخورد کنم ولی نمی تونم دست خودم نیس اصلا نمی تونم ازش فاصله ...

حالا شما خوبه باز نمیتونی ازش فاصله بگیری من کلا نسبت بهش سرد شدم.شباهم جدا میخوابم.روزای اول ازدواج وقتی بهش میگفتم دوست دارم میگفت داری دروغ میگی شاید باور نکنید ولی همون حرفاش انقد تکرار شد که کلا بیخیالش شدم

یه مدت نزار ببین سراغ میگیره.

امشب که برای دومین بار به زبون آوردم که چرا جواب استوریمو نمیدی باحرص پاک کردم گفتم تقصیره منه خره دیگه چرا باید اینکارو کنم و اینا

شوهره منم هروقت با ذوق از یچی حرف میزنم خوابیده چند شب پیش تعطیل بود از ساعت ۱ تا ۳ اصرار کردم باهام ...

یکم بخوای اذیت نشی تازه مثل من میشی.باور میکنی،هر کاری میکنم اصلا نمیتونم مثل قبل بشم.گاهی فک میکنم خودم خودمو نمیشناسم شدم یکی دیگه

حالا شما خوبه باز نمیتونی ازش فاصله بگیری من کلا نسبت بهش سرد شدم.شباهم جدا میخوابم.روزای اول ازدواج ...

من همش غرورم داره شکسته میشه دارم نابود میشم

امشب که برای دومین بار به زبون آوردم که چرا جواب استوریمو نمیدی باحرص پاک کردم گفتم تقصیره منه خره د ...

چی میگه در جوابت؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706