2733
2739
حالا شما خوبه باز نمیتونی ازش فاصله بگیری من کلا نسبت بهش سرد شدم.شباهم جدا میخوابم.روزای اول ازدواج ...

چند ساله ازدواج کردی؟؟؟

اینجوری که بیشتر عذاب میکشی تو زندگی عزیزم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همش غرورم داره شکسته میشه دارم نابود میشم

البته اینم باید عادی بشه خب یسری آقایون هستن خیلی احساساتی رفتار میکنن یسریام مثل مال من ماستن.باور نمیکنی موهامو رنگ کرده بودم اومد خونه شام خورد میوه خورد فیلمشو دید اصلا متوجه رنگ موی من نشد اونم موهام مشکی مشکی بود بلوند کرده بودم اصلا متوجه نشد تا اینکه مامانم اومد خونموم گفت عهههه مبارکه موهاتو رنگ زدی بعدش شوهرم نگاه کرد گفت کی رنگ‌کردی.در این حد ماست

میخنده میگه اَی بابا و دوباره میخنده 

بی ذوقه دیگه

نمونش کنار دستم خوابیده

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
البته اینم باید عادی بشه خب یسری آقایون هستن خیلی احساساتی رفتار میکنن یسریام مثل مال من ماستن.باور ...

😄😄😄😄 ببخشید 

2738
خداروشکر مشکلی نداریم ولی دارم دیوونه میشم از این همه بی اهمییتی و بی خاصیتیش

خدارو شکر آرامش زندگیتون همیشگی زیاد فک نکن کم کم درست میشه نشدم نشدم اصل خودشو دوس داری حالا یه اخلاقشو کناربیا

من ۹سالی میشه دیگه بهمن ماه میشه ۹سال.چکار کنم یروز خوبه یروز عین برج زهر مار در کل دوسم داره ولی خب ...

اخی عزیزم. خوشبخت باشین ان شاءالله.

والا همسر منم همینه نود در صد روزا اخمو و ساکته..

از سر کار که میاد اخماش تو همه..

خیلی کم پیش میتد خوب باشه.

ولی خوب من همش شوخی میکنم و از سر و کولش بالا میرم خندشو در میارم.

خییلی میترسم یه روزی مقل خودش بشم چون واقعا ادم شیطون و مر تحرکی هستم

شوهره منم هروقت با ذوق از یچی حرف میزنم خوابیده چند شب پیش تعطیل بود از ساعت ۱ تا ۳ اصرار کردم باهام ...

منم باشوهرم حرف میزنم حواسش پرته انگاراصلا نمیشنوه چون خیلی مشغله داره حتی تلویزیونم میبینه نمیفهمه ولی درروز کلی قربون صدقه من میره وبوسم میکنه ولی من کمتراینکارومیکنم بالاخره هرکسی یه طوریه دیگه باید بلد باشیم همدیگه روبفهمیم

خوشبختی یعنی خونوادمون داره سه نفره میشه😍😍
اخی عزیزم. خوشبخت باشین ان شاءالله.  والا همسر منم همینه نود در صد روزا اخمو و ساکته.. از سر ...

فدای تو عزیزم انشالله همه زن و مردا خوشبخت بشن گلم.مجبوریم خودمون یه حرکتی کنیم خخخخ ماست تحرک داره شوهرای ما نه

فدای تو عزیزم انشالله همه زن و مردا خوشبخت بشن گلم.مجبوریم خودمون یه حرکتی کنیم خخخخ ماست تحرک داره ...

نشی که عزیزی❤❤