2737
2734

آقا دخترم اومد واستاد جلوم زل زد تو چشمام منم منتظر بودم ببینم چی میخواد بعد یهو با دو دست زد به بینیم 😣

درد آنچنانی نداشت فقط یه لحظه 

خونریزی هم نکرده شکلشم عوض نشده چیزی نشه؟

البته فردا میرم دکتر برای عوض کردن چسب ولی خب الان نگرانم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیزی نمیشه نترس

من دوماه بود عمل کرده بودم شوهرم کتونی هم پاش بود محکم کوبید تو دماغم از هوش رفتم از شدت درد

همین ضربه باعث شد غضروف نوک بینیم جاب جا بشه و زشت بشه

خدایا خودت هوامو داشته باش،من اونقدم قوی نیستم همش وانموده...
2740
چرا مراقب نیستی خب

من از کجا بدونم اومده منو بزنه😭

هر چقدر هم مراقب باشم بالاخره بچه ست دیگه یه جاش میخوره 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
چیزی نمیشه نترس من دوماه بود عمل کرده بودم شوهرم کتونی هم پاش بود محکم کوبید تو دماغم از هوش رفتم ا ...

شوهرت زندس الان

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
چیزی نمیشه نترس من دوماه بود عمل کرده بودم شوهرم کتونی هم پاش بود محکم کوبید تو دماغم از هوش رفتم ا ...

وااااای

چراااااا

من درد شکستی دماغ در اثر ضربه رو کشیدم خیلی بده لامصب

الهی بمیرم برات

بهم بگید براتون حمد بخونم
عکسه قبلو بعد داری از دماعت منم میخوام عمل کنم

والا ۱۰ روزه عمل کردم عکس بدون چسب ندارم چیزی هم معلوم نیست هنوز خیلی ورم داره

2706